matchДля того, щоб виробити власну стратегію ефективної підготовки до ЗНО з математики, варто ознайомитися із характеристикою сертифікаційної роботи, в якій визначено кількість та типи завдань, час, відведений на їх виконання та особливості нарахування балів.

 ЗНО з математики 2022 року зазнало деяких змін. По-перше, тест профільного рівня відтепер міститиме 32 завдання; по-друге, скорочено час на виконання цих завдань до 180 хвилин.

Тест рівня стандарту передбачатиме виконання 26 завдань.

Результат виконання завдань №1-26 буде зарахований як ДПА учасникам, які вивчали математику на рівні стандарту. Максимальна кількість тестових балів, які отримає учасник за виконання правильне цих завдань – 40 б.

Результат виконання всіх завдань тесту буде зарахований як ДПА з математики для тих учнів, які вивчали її на профільному рівні , а також буде використовуватися під час вступу до ЗВО. Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник, правильно виконавши всі 32 завдання, – 62 б.

Сертифікаційна робота з математики 2022 р. складатиметься із 4 форм завдань:

1. Завдання №1-16 з вибором однієї правильної відповіді оцінюється в 0 б. або 1 б. 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано.

2. Завдання №17-20 на встановлення відповідності оцінюється від 0 до 3 балів. 1 бал – за кожну правильно встановлену відповідність («логічну пару»); 0 балів – за будь-яку «логічну пару», якщо зроблено більше однієї позначки в рядку та/або колонці; 0 балів – за завдання, якщо не вказано жодної правильної відповідності («логічної пари») або відповіді на завдання не надано.

3. Завдання №21-29 відкритої форми з короткою відповіддю:

структуроване завдання №21–24 має основу та дві частини й передбачає ров’язування задачі, за що учасник може отримати від 0 до 2 балів. 1 бал – за кожну правильно вказану відповідь; 0 балів, якщо вказано обидві неправильні відповіді або відповіді на завдання не надано;

– неструктуроване завдання №25–29 має основу та передбачає розв’язування задачі, за що учасник може отримати 0 або 2 бали. 2 бали, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь або відповіді на завдання не надано.

4. Завдання №30-32 відкритої форми з розгорнутою відповіддю має основу та передбачає розв’язування задачі.

Задача вважається виконаною, якщо учасник у бланку відповідей Б вказав всі етапи розв’язання, обґрунтувавши їх, вказавши математичні факти, з яких випливає те чи інше твердження; проілюстрував розв’язання рисунками, графіками.

Завдання № 30 та №32 оцінюють у 0, 1, 2, 3, 4, 5 або 6 балів. Завдання № 31 оцінюють у 0, 1, 2, 3 або 4 бали.

Увага! Розв’язання завдань у чернетці не оцінюється та не перевіряється.

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору