Досвідом викладачів нехтувати ніяк не можна. Тому озброюйтесь ним та якісно готуйтесь до ЗНО з фізики.
 

Тестування з фізики необхідне для тих, хто хоче вступати до технічних вишів. Якщо ви хочете пов’язати своє життя із серйозними дисциплінами, вам не уникнути цього іспиту. Ось три головні поради стосовно того, як зробити підготовку ефективнішою.

Починайте готуватися завчасно.

Для повноцінної підготовки до ЗНО із фізики потрібно займатися двічі на тиждень протягом всього навчального року чи принаймні другого півріччя. Звісно, оптимальний варіант – почати готуватися до ЗНО з фізики за два роки. На щастя, більшість батьків зараз приходять до цієї думки. При такому ресурсі часу можна отримати ефективну підготовку та навчитися на відмінно вирішувати задачі з усього п’ятирічного шкільного курсу фізики.

Хочете як слід підготуватися – забудьте про ЗНО.

Ця порада може здатися вам парадоксальною. Але все ж варто пам’ятати, що немає питань і завдань, характерних для ЗНО. Є наука фізика, і вивчати треба саму фізику. Занурюватися в суть фізичних законів і понять. Розуміти суть формул, а не бездумно їх визубрювати. Вчитися вирішувати різноманітні фізичні задачі – причому не з посібників для підготовки до ЗНО, а з різних збірників задач, методична цінність яких давно перевірена часом. Це єдино можливий шлях до успіху як на ЗНО, так і на олімпіадах. Звісно, вирішення варіантів ЗНО з фізики – важлива частина підготовки і час від часу можна проходити власні «пробні ЗНО» для контролю та звикання до атмосфери тестування. Але в основі мають бути перш за все загальні знання з предмета.

Наберіться терпіння та не падайте духом.

Багатьом учням фізика спочатку дається нелегко. Нічого не вдієш – шкільна підготовка залишає бажати кращого. Але головне – зціпити зуби, терпіти та працювати. І ось в один чудовий момент виявиться, що задачі – вирішуються. Це так званий якісний стрибок. І потрібно трудитися далі. Фізика оцінить ваші зусилля, стане до вас прихильною та поступово почне розкривати свої секрети.

Гарної та натхненної підготовки!

Редактор: Ольга Мілінчук

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору