вчити мовиВчити мову треба ту, яка або подобається, або потрібна.
 

Знати декілька іноземних мов сьогодні дуже необхідно, якщо ви хочете знайти високооплачувану та престижну роботу. Однак вивчення мови потребує серйозної віддачі та великих затрат інтелектуальних ресурсів.

Наша порада – почніть вивчення тієї мови, яка вам подобається чи яка вам найбільш необхідна. Оскільки найважливіше у вивченні мови – це мотивація, те, що буде вас змушувати працювати та вчитися місяць за місяцем. Якщо ви все одно не можете визначитися з вибором мови, можливо, вам знадобиться ось цей перелік 10 найбільш затребуваних мов світу.

  1. Англійська, звісно, без варіантів. Це найбільш затребувана мова світу. Англійську в тій чи іншій мірі розуміє приблизно 1/3 населення світу. Практично всі міжнародні ділові, академічні й дипломатичні переговори ведуться цією мовою. В багатьох європейських країнах сьогодні англійська потрібна для отримання хорошої роботи.
  2. Іспанська – за деякими оцінками, вона знаходиться на другому місці за затребуваністю, принаймні, для американців. Вона полегшує спілкування з іспаномовними жителями Північної Америки. Крім того, знання мови зробить мандрівку країнами Іспанії чи Латинської Америки набагато цікавішою. Є робочою мовою ООН. А головне – ця мова чи не найпростіша для вивчення.
  3. Китайська. Цілком можливо, що незабаром Китай стане новою світовою наддержавою. Зараз там живе 1,3 мільярди осіб. Китайська – робоча мова ООН. Говорити на китайській порівняно легко, особливо якщо розберетеся з висотою напівтонів. А от ієрогліфи – це складно!
  4. Російська також належить до найбільш затребуваних мов світу. Нею розмовляє близько 250 млн. осіб із Євразії. Це теж робоча мова ООН.
  5. Арабська. Нею говорять близько 400 млн. осіб, нею написано Коран. Останнім часом арабська набула великого значення для світових переговорів, пов’язаних з енергетикою чи безпекою. Люди, які знають арабську, сьогодні затребувані на ринку праці, вони отримують хороші зарплати. Граматика і письмо цієї мови, звісно складні, а ще один мінус – безліч діалектів.
  6. Французька має важливе історичне значення. Нею розмовляють 130 мільйонів осіб. Французька важлива в Євросоюзі, столиця якого – франкомовний Брюссель. Мова досить проста для вивчення.
  7. Португальська набуває все більшого значення через розвиток Бразилії та становлення її у якості світової економічної і сировинної держави. Якщо ви вивчаєте португальську, ви будете виділятися на фоні тих, хто вчить іспанську. Мова трохи складніша, але легша за англійську й французьку.
  8. Японська. Японія все ще залишається важливою економічною силою світу. Цією мовою розмовляють 130 мільйонів осіб. Мова складна, з важкою граматикою і безліччю граматичних форм.
  9. Турецька: нею розмовляють близько 100 мільйонів осіб. Мова досить проста, тому й опинилася в цьому списку.
  10. Німецька. Мова, затребувана в Європі й серед тих, хто цікавиться історією 20 століття. Німецька використовується в діловому спілкуванні. Мова схожа на англійську за складністю вивчення. Хоча граматики тут важча.

Також радимо звернути увагу на польську, італійську та корейську мови, які також займають досить сильні позиції.

Редактор: Ольга Мілінчук

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(303) "{"as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","city":"Ashburn","country":"United States","countryCode":"US","isp":"Amazon.com, Inc.","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"org":"AWS EC2 (us-east-1)","query":"35.172.100.232","region":"VA","regionName":"Virginia","status":"success","timezone":"America/New_York","zip":"20149"}"
нагору