ресурси вивченняТреба вчити іноземну. Дійсно? Тоді вчимо!
 

Багато людей бажають знати іноземні мови. А деяким абітурієнтам вони просто необхідні для вступу до вищих навчальних закладів, адже з 2016 року ЗНО з іноземної мови стає обов'язковим для всіх випускників, тому й готуватись потрібно старанніше та інтенсивніше. На жаль, не завжди ми зустрічаємо в школі якісне викладання мов, а іноді шкільна програма розрахована тільки на одну мову, а ми бажаємо бути поліглотами. Якщо у вас немає достатньо грошей для мовних курсів, але багато терпіння та мотивації, пропонуємо вам безкоштовні ресурси для самостійного вивчення іноземних мов: англійської, французької, німецької та іспанської.

 Англійська мова

1. BBC Learning English (http://www.bbc.co.uk/).

На сайті ви зможете знайти матеріали для вивчення базової англійської та англійською для бізнесу. Ви можете добре попрацювати над вимовою за допомогою цікавих відео та подивитися різноманітні ролики, які тривають всього 6 хвилин.

2. Listen to English – Learn English (http://www.listen-to-english.com/).

На цьому ресурсі багато записів із текстом внизу. Таким чином, ви зможете вивчити бажану лексику напам’ять та відпрацюєте правильну вимову.

3.Twominute English (http://www.youtube.com/user/twominenglish).

Цей ресурс найкраще підходить мандрівникам, тому містить безліч відео, які тривають всього по 2 хвилини. Завантажуйте їх на мобільний телефон або планшет та переглядайте у вільний час.

4.Exam English (http://www.examenglish.com/).

Завітайте на сайт для того, щоб підготуватися до здачі міжнародних екзаменів з англійської мови. Наприклад, TOFEL, IELTS, GMAT або інші. Ви здивуєтеся новим методам підготовки.

5.Learn English British Council (http://learnenglish.britishcouncil.org).

Цей сайт розроблений спеціально для підготовки до академічного екзамену IELTS. Готуйтеся легко за допомогою ігор, відео та великої кількості цікавих матеріалів.

Французька мова

1. Daily French Pod (http://www.dailyfrenchpod.com/).

Ідеальний сайт для щоденного вивчення французької мови.

2. Fran?ais interactif (http://www.laits.utexas.edu/).

На цьому ресурсі ви знайдете посібник, який можна завантажити, та 13 уроків для тих, хто тільки починає вчити цю мову.

3. French in Action (http://www.learner.org/).

На цьому сайті представлені уроки від Уельського університету. На відео уроках представлені дії, які відбуваються в столиці Франції. В сюжеті беруть участь молода француженка та американський студент.

4. Ma France (http://www.bbc.co.uk/).

Тут міститься 24 занятті від ресурсу ВВС.

5. Foreign Service Institute Basic Course: Phonology (https://archive.org/).

В цьому ресурсі робиться акцент на вивчення фонетики. Переважно для тих, хто раніше не володів французькою мовою.

книги

Німецька мова

1. Mission Berlin (http://www.dw.de/).

Надзвичайно цікаві уроки німецької мови. Вам треба буде виконати секретну місію в столиці Німеччини. Завітайте на сайт, щоб дізнатися про пригоду.

2. GermanPod 101 (https://itunes.apple.com/podcast/).

На цьому ресурсі ви знайдете будь-які навчальні матеріали рівнів від А1 до С1.  Отже, GermanPod 101 розрахований на різне володіння користувачів німецькою мовою.

3. Deutsch Interaktiv (http://www.dw.de/).

На цьому сайті повний курс німецької мови складається з 30 частин. Тут є і відеоуроки, і аудіозаписи, а також слайд-шоу.

4. Basic German (http://www.langcen.cam.ac.uk/).

Цю програму розробили викладачі Лінгвістичного центру Кембриджського університету спеціально для всіх, хто тільки розпочинає вивчення мови. Переважно увага приділяється аудіюванню та читанню. Але також є письмова та розмовна практика.

5. One Minute German (https://itunes.apple.com/).

RadioLinguaNetwork розбило більш як 10 підкастів, які можна пройти за одну хвилину.

Іспанська мова

1. Quetal.com.ua (http://quetal.com.ua/)

Перший авторський україномовний ресурс для вивчення іспанської мови онлайн. На сайті можна знайти безкоштовні уроки для початківців та для тих, хто володіє мовою на середньому рівні. Усі матеріали подані простою для розуміння мовою, жодних складних правил та незрозумілих термінів. Для людей, що прагнуть покращити розмовну іспанську, корисним буде розділ зі сталими висловами. Початківці, які планують вивчати іспанську з нуля, мають можливість зареєструватися на безкоштовний email-курс, поданий у форматі коротеньких діалогів.

2. Mi Vida Loca (http://www.bbc.co.uk/).

Безкоштовні відеоуроки іспанської мови від ВВС.

3. Learn to Speak Spanish (http://languagetreks.com/).

Ресурс для новачків, які здатні приділяти вивченню іспанської мови хоча б 15 хвилин на день. Вивчений за цей час матеріал буде засвоюватися протягом всього дня.

4. Show Time Spanish (https://itunes.apple.com/).

Завітайте на цей сайт, якщо у вас вже середній рівень іспанської, але бажаєте «підтягнути» мову до високого рівня. Тут ви знайдете підкасти та інтерактивну інформацію.

5. Finally Learn Spanish – Beyond the Basics (https://itunes.apple.com/).

Цей ресурс розроблений для практики в іспанській мові за допомогою численних уроків за аудіювання. У вас буде правильна вимова.

6. Destinos: An Introduction to Spanish (http://learner.org/).

Дивіться іспанське кіно. Вас здивує кількість фраз, які ви вже знаєте.

Якщо ви знаєте будь-які інші безкоштовні ресурси, пишіть їх у коментарях.

Бажаємо вам плідного навчання!

 

Редактор: Ольга Білинська

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору