зно з укр.мови та літератури Підготовка до ЗНО з цього предмету вимагає особливої уваги.

 

Готуючись до тестування з української мови і літератури, недостатньо покладатися лише на підручники, власну ерудованість чи досвід шкільного вчителя.

Останній, до речі, не завжди володіє методикою підготовки до тестування.

Оптимальний варіант – спеціальні підготовчі курси. На них фахівці правильно й об’єктивно оцінюють рівень розуміння матеріалу, вміння узагальнювати зміст прочитаного, виокремлювати ключові слова та з’ясовувати значення незнайомих слів за контекстом. Окрім того, викладач - експерт у ЗНО, перевіряє знання абітурієнта за допомогою тренувальних і контрольних робіт. Повсякчас тренує пам’ять і уважність учня, вказує на його слабкі місця. А тому – не дозволяє абітурієнту систематично дублювати одні й ті самі помилки. Перевагу матимуть учні, які присвятили вивченню мови і літератури більше часу. А це можливо за умови постійного контролю і допомоги спеціалістів.

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(302) "{"as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","city":"Ashburn","country":"United States","countryCode":"US","isp":"Amazon.com, Inc.","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"org":"AWS EC2 (us-east-1)","query":"34.204.175.38","region":"VA","regionName":"Virginia","status":"success","timezone":"America/New_York","zip":"20149"}"
нагору