Мовний табір - найкорисніший відпочинок!

 

Знання іноземної мови дуже важливе, особливо зараз в умовах швидкої інтеграції суспільства. Якщо ви мрієте про щасливе, вільне та забезпечене майбутнє дитини – навчіть її іноземній мові. Не знаєте іноземної мови та дитина не має часу займатися на мовних курсах? Рішення є – мовний табір! Дізнайтеся більше, як обрати найкращий.

Взагалі літні мовні табори – це ідеальне рішення. Це не тільки більш доступна альтернатива закордонним поїздкам, але й навчання, корисне для майбутнього дитини. У цих таборах діти знаходять собі друзів та разом проводять час, корисно для здоров’я. Не цілими днями їм же навчатися! Проте мовним заняттям приділяється багато часу, а передусім – практиці. Адже частіше за все у людей зустрічаються проблеми з говорінням.

Пам’ятайте, що для відвідування літніх мовних таборів треба заздалегідь подбати про путівку. Частіше за все їх розкуповують ще на початку весни, і в цьому їхній недолік.

Під час вибору табору важливо звернути увагу на його інтернаціональність. У вашої дитини буде більше мотивації «зануритися» у мовне середовище, якщо його будуть оточувати його друзі з різних країн світу. У цьому зазвичай полягає перевага закордонних мовних таборів.

Літні мовні табори розташовані в усіх регіонах України, але переважна їхня чисельність знаходиться на морському узбережжі. Це зрозуміло. Висока конкуренція, яка зараз існує серед мовних таборів, йде на користь споживачеві – це знижує ціни та підвищує якість послуг.

Зверніть увагу, чи запрошують організатори таборів носіїв мови. Це надзвичайно важливо для тренування вимови.

Не будьте байдужими до майстер-класів та іншої розважальної програми в таборах. Це зробить час дитини насиченим та корисним. Ось наприклад, в таборі може існувати школа журналістика або гурток лідерства, де заняття відбуваються іноземною мовою. А є також профільні мовні табори, де акцент робиться на вивченні математики, фізики тощо. Тут дітей можуть поділити за рівнем знань з предмету.

На що треба звернути увагу?

1. Умови проживання.

2. Інфраструктура табору – будівлі, спортивні зали, пляж тощо.

3. Харчування дітей.

4. Розпорядок дня – скільки вільного часу буде протягом дня.

5. Кількість вожатих у таборі та кількість дітей у загоні. Ідеальні умови – це 1 вожатий на 10 дітей.

6. Охорона території табору.

7. Професіоналізм викладачів.

8. Присутність у таборі людей, які є носіями мови.

9. Медичне обслуговування дітей.

10. Укладання договору.

rest

Де знайти інформацію про табір?

1. Безпосередньо спитати у організаторів або працівників цього мовного закладу. Але це більше стосується організаційних питань, інформація щодо якості послуг не завжди буде об’єктивною.

2. На веб-сайті табору. Тут ви можете дізнатися подробиці та прочитати відгуки учасників минулих років.

3. Спитати у знайомих, які вже відвідували мовні табори. Добре, якщо такі знайомі є.

За посиланням ви можете знайти Інтернет-ресурс, який допоможе вам з вибором мовного табору.

Успіхів вам у пошуках, а вашій дитині – у навчанні!

 

Редактор: Ольга Білинська

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору