Adam2 випадки використання дієслова get - які вони.

 

Дієслово get викликає багато труднощів не тільки у початківців у англійській мові, але й навіть у тих, хто не одноразово її використовував. Вся справа в тому, що слово get– багатозначне. Давайте розберемося, які значення можуть бути йому притаманні.

Ми розберемо використання  get в двох випадках: у Past Participle та в стійких виразах. Інші варіанти ви можете подивитися в словничку.

У разі, коли слово getвикористовується разом із дієсловом у Past Participle (наприклад, get punished, get hit, get beaten, get awarded), це означає, що об’єкт цього речення піддається впливу через здійснення якоїсь дії. Отже, це – пасивний стан. Багато людей використовують дієслово be замість get, але це одне й те саме.

To be punished = to get punished; I was hit = I got hit.

Різниця між словами be і get полягає лише в тому, що get частіше використовують у розмовній мові або під час неофіційного звернення.

У мові часто використовуються приклади використання дієслова get у виразах, які ми зараз розглянемо.

Get started означає те ж саме, що й let`s do, let`s start, отже, закликає до дії.

We should get going. = We should go. (Ми повинні йти.)

А іноді значення get еквівалентно значенню дієслова become. Наприклад, to get angry = to become angry; to get hungry = to become hungry. Що означає – розізлитися та проголодатися.

Частіше такі приклади зустрічаються в розмовній мові, але вони мають місце бути. А повне розуміння мови можливо тільки після вивчення всіх винятків та рідкісних випадків.

Дивіться відео з викладачем Адамом в оригіналі:

Хай навчання буде цікавим!

 

Редактор: Ольга Білинська

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору