остап вишняПсевдоніми треба просто запам'ятати!

 

Підготовка до незалежного тестування в самому розпалі! ЗНО з української мови та літератури здаватиме кожен абітурієнт – на жаль чи на щастя. Готуймося до нелегкого іспиту разом – і все вам буде під силу!

Сьогодні ми з вами зануримося у світ української літератури, а саме – розберемо найвідоміші псевдоніми українських письменників. Це вам точно знадобиться при підготовці до зовнішнього оцінювання.

Псевдонім – це вигадане ім’я, яке використовується в публічній діяльності. Часто це пояснюється тим, що люди бачать своє нове ім’я більш відповідним своєму соціальному статусу, своїй творчості та своїм думкам. Іноді псевдонім беруть для того, щоб замінити довге ім’я або не підкреслювати свого походження.

Саме через свій псевдонім Леся Українка, яка в реальному житті мала інше ім’я - Лариса Петрівна Косач, висловлює свою відданість Батьківщині.

Обов’язково запам’ятовуйте псевдоніми українських письменників, адже на незалежному тестуванні вам потрібно буде вибрати справжнє ім’я письменника серед великої кількості вигаданих.

Зберігайте картинку на свій комп’ютер та роздрукуйте її, переглядайте у вільний час – це допоможе вам із вивченням псевдонімів!

(Клікніть по зображенню, щоб збільшити його)

таблиця псевдонімів

Сподіваємося, що матеріали нашого освітнього порталу корисні для вас! Якщо ви так вважаєте, то шукайте ще більше порад для підготовки до ЗНО та діліться своїми на нашому !

 

Редактор: Ольга Білинська

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору