зно англійська Вчитель англійської мови коментує кожне завдання ЗНО-2014.
 

Наші вітання! ЗНО з іноземних мов 2014 вже в минулому.

Наразі опубліковані відповіді та результати. Задоволені ви чи ні, можете розповісти на нашому форумі. Однак, як зазначив УЦОЯО Ігор Лікарчук, ці тести, на жаль, пройдені погано: відносно мало 200-бальників, дуже багато тих, хто не написав твору (завдання з розгорнутою відповіддю), і дуже багато таких, хто не дав правильну відповідь навіть на 10 завдань. Це при тому, що цьогорічні завдання середньої складності. Що ж, в УЦОЯО, очевидно, свої критерії, але зі слів самих абітурієнтів, цей предмет ЗНО - досі один з найскладніших.

Давайте ще раз пробіжимось по всіх завданнях з англійської мови. Тільки на цей раз - разом з вчителем, який залишив коментар до кожного з них. Чому там така, а не інакша відповідь? Обов'язково залишай свої коментарі та запитання. Адже мова - річ "жива", зміни в ній відбуваються щоденно. Дискутувати на тему того чи іншого завдання можна довго.

Особливо це корисно тим, хто починає готуватись до ЗНО-2015. Треба вчитись працювати з тестами, розбирати все "по кісточках". Вперед!

Завдання, відповіді та коментарі викладача

Завантажити PDF

Нагадаємо, що перший "розбір польотів" ЗНО з української мови та літератури можна також завантажити та опрацювати.

«Розбір польотів» від викладача: ЗНО з української мови та літератури.

Як завжди, бажаємо успіхів!

Обговорити завдання та поспілкуватись на тему ЗНО та вступу можна завжди на нашому  зно форум  Завітай!

 

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору