ЗНО зі всесвітньої історії Всесвітня історія - наука, яка вивчає минуле людства, тому, готуючись до ЗНО з цього предмету, потрібно "копати" дуже глибоко.

 

Якщо абітурієнт обрав собі на ЗНО всесвітню історію, йому доведеться пройти заново весь шкільний курс, починаючи з давніх цивілізацій і закінчуючи поточною історією декількох країн світу. Таке завдання – не з легких, особливо, якщо зважити на те, що перші знання з цієї дисципліни закладалися зовсім юній людині.

Ґрунтовно підготуватися з всесвітньої історії без кваліфікованого помічника в такому разі стає майже неможливо. Профільні курси за цією дисципліною є справжньою знахідкою для тих, хто хоче “підтягнути” свої знання з періодизації світового історичного процесу, засвоїти і повторити основні дати і події, які століття за століттям впливали на розвиток провідних країн і всієї планети. Фахівець завжди допоможе вступнику зорієнтуватися у найважливіших аспектах, розтлумачить карту або ілюстрацію, яких у тестах з історії чимало.

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(309) "{"status":"success","country":"United States","countryCode":"US","region":"VA","regionName":"Virginia","city":"Ashburn","zip":"20149","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"timezone":"America/New_York","isp":"Amazon Technologies Inc.","org":"AWS EC2 (us-east-1)","as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","query":"3.238.72.122"}"
нагору