ЗНО з англійської мови Do you speak English? - Yes, we do!

 

Складання ЗНО з іноземної мови в Україні дозволено на вибір. Цей предмет стане першим серед усіх різновидів ЗНО, який абітурієнти здаватимуть 3 червня.

Англійська мова - це, напевно, чи не найпопулярніший вид підготовки до перевірки якості знань абітурієнтів, де батьки вдаються до послуг викладачів. Спеціалізовані підготовчі курси з висококваліфікованими лінгвістами стануть у нагоді. Дуже важливо, щоб викладач працював із учнем індивідуально і корегував його мовленнєву культуру.

Водночас не зайвими є і групові заняття, адже достеменно відомо, що ліпшим засобом засвоєння мови є практика її використання. Тести, письмові вправи, бесіди сприяють швидкому засвоєнню премудростей лексики і граматики. Викладач вказує на помилки у вимові і написанні слів, а значить – учень швидко звикає розмовляти і читати правильно.

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(309) "{"status":"success","country":"United States","countryCode":"US","region":"VA","regionName":"Virginia","city":"Ashburn","zip":"20149","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"timezone":"America/New_York","isp":"Amazon Technologies Inc.","org":"AWS EC2 (us-east-1)","as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","query":"3.235.176.80"}"
нагору