ЗНО з французької мови Parlez-vous français?

 

Абітурієнти, які обирають ЗНО з французької мови планують своє майбутнє навчання та, можливо, кар`єру, пов`язану із французькою мовою. І це не дивно – все більше учнів цікавляться вивченням французької мови як основної іноземної мови.

Як показує практика, частіше за все шкільні програми не дозволяють учням досконало підготуватися до ЗНО з французької мови комплексно. Адже незалежне тестування буде передбачати комплексну оцінку учасників за читання, якість використання французької мови та письмовий конкурс. Саме тому виявляється необхідність у здобутті професійної підготовки. Викладачі не тільки забезпечують всіх своїх учнів якісними знаннями, але й розробляють учбові програми таким способом, щоб залишити позитивні спогади про  ці заняття. Індивідуальна підготовка передбачає використання всіх тих форм тестування, що й протягом ЗНО – від тестових завдань до розгорнутих відповідей на питання.

 

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(303) "{"as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","city":"Ashburn","country":"United States","countryCode":"US","isp":"Amazon.com, Inc.","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"org":"AWS EC2 (us-east-1)","query":"18.205.176.100","region":"VA","regionName":"Virginia","status":"success","timezone":"America/New_York","zip":"20149"}"
нагору