ЗНО з іспанської мови Іспанська мова - найуживаніша в світі. Hable español!

 

В умовах сьогодення іспанська мова є однією з найбільш уживаних у світі. Тому перед учнями, які успішно здадуть ЗНО з іспанської мови, відкриваються великі перспективи.

Тестування з іспанської мови в 2014 році буде проводитися за тими ж самими критеріями, що й ЗНО з інших іноземних мов. До них належить вміння читати, належно використовувати мову, а також граматику. На жаль, іспанська мова є відносно новою для нашої системи освіти, і як результат, не може забезпечити комплексної підготовки учня до незалежного тестування з цього предмету. Саме тому виникає необхідність учням займатися з викладачами для якісної підготовки до ЗНО з іспанської мови. Тільки справжній фахівець зможе розвити в учневі всі необхідні навички для досконалого вивчення предмету за короткий термін.

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(309) "{"status":"success","country":"United States","countryCode":"US","region":"VA","regionName":"Virginia","city":"Ashburn","zip":"20149","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"timezone":"America/New_York","isp":"Amazon Technologies Inc.","org":"AWS EC2 (us-east-1)","as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","query":"3.238.136.36"}"
нагору