лист з англійськоїЗразок: як написати лист з англійської на 14 балів
 

Твір або завдання з розгорнутою відповіддю з англійської писати ніби й не складно. Однак якщо пам'ятати, скільки критеріїв оцінювання до нього, та скільки балів можна заробити до загального результату ЗНО з англійської, то це завдання відразу набирає кілька кілограмів складності.

Багатьом майбутнім учасникам тестування з цього предмета важко уявити, як має виглядати цей лист. Відмітимо одну важливу річ - не обов'язково все має бути ідеально правильним, жодної граматичної чи лексичної помилки. Це не так. Допускаються незначні огріхи. Втім, гарний зміст, логіка, відповідність завданню та розкриття всіх його пунктів - ось це "must".

На прохання читачів розміщуємо лист, який був написаний під час ЗНО та оцінений у 14 максимальних балів. Знайомтесь, розбирайтесь та пишіть свої. (Обсяг цього листа досить великий - більше 200 слів, тому можна писати коротший, в середньому 150-180 слів буде достатньо)

Ось як звучало завдання: 

Write a letter to your pen-friend in which you tell him/her:

  • whether your parents influence your choice of books to read;
  • what is your favorite literary genre and why;
  • where you usually get books you'd like to read.

Write a letter of at least 100 words. Do not use any personal information

А ось і відповідь на нього:

ЗНО 2014

ЗНО-2014. ЛИСТ

 

Також нагадаємо, як, готуючись до ЗНО з англійської та пишучи тренувальні листи, можна їх самостійно перевіряти + готові шаблони.

стріла

Як самостійно перевіряти завдання з розгорнутою відповіддю з англійської мови.

стріла

Шаблони для написання видів листів англійською.

стріла

Ще один приклад особистого листа.

GOOD LUCK!

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
Оновити
 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(280) "{"as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","city":"Ashburn","country":"United States","countryCode":"US","isp":"Amazon","lat":39.0481,"lon":-77.4728,"org":"Amazon","query":"54.158.208.189","region":"VA","regionName":"Virginia","status":"success","timezone":"America/New_York","zip":"20149"}"
нагору
×