аналіз творів літературиАналіз всіх літературних творів, які є в програмі ЗНО
 

Колишні ЗНОшники постійно радять приступати до підготовки з української літератури орієнтовно за рік.Це потрібно, аби прочитати весь список літератури в оригіналі, не в скороченому вигляді, та не критику. А що робити, якщо "ну, не люблю я читати", "ну, не запам'ятая я всього того", "ну, не хочу". Буває й таке. Думати про те, що якийсь випускник за всі роки свого навчання в школі не прочитав жодного твору з літератури мені важко. Але, мабуть, і таке буває. На допомогу тоді приходять різні конспекти, збірки та таблички. Одна з таких нижче. Комусь вона стане в пригоді на завершальному етапі підготовки, щоб повторити та пригадати, а комусь і на початковому, щоб хоч щось запам'ятати. Зрештою, кожному своє, а я раджу все-таки читати, можливо, не все, але читати, і в ідеалі, робити свої конспекти.

В цьому аналізі: автори, їх псевдоніми (якщо є такі), кому присвячені твори, якого вони стильового напрямку, жанру, часу, які герої та дуже-дуже коротко зміст або основне.

 розділ тексту

ЗНО 2014

Аналіз творів з української літератури для ЗНО

 розділ тексту

А ще прохання: маєш, що додати? Будь ласка, в коментарях, або на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. присилай свої побажання або пиши на !

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
Оновити
 

blog zno club 220x300

 


нагору
×