Історія буде вивчатися по-інакшому.

 

Наказом №826 «Про затвердження навчальних програм для 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів» Міністр освіти і науки Лілія Гриневич змінила навчальну програму з історії України для старшокласників.

Зміни в програмі з історії України були ініційовані Українським інститутом національної пам’яті та реалізований представниками дослідний, урядових та освітніх установ.

Головними змінами в програмі з історії України стане впровадження тематичного обговорення та практичних завдань на заняттях. Учні будуть проходити тему «Встановлення й утвердження радянського тоталітарного режиму (1921-1939 рр.)», яка раніше не була розкрита.

В процесі вивчення історії буде більше уваги приділятися українцям, які сприяли якісному розвитку та територіальній розбудові України, а також буде акцентована радянська окупація України, внесок українського народу в перемозі та нацистською Німеччиною, територіальна розбудова українських земель в ході ХХ століття, членство українців в Організації Об’єднаних Нації, депортація кримських татар та українців із польських земель тощо.  

Вивчайте історію, бо всі питання нової програми будуть внесені до нової програми ЗНО.

Готуймося разом!
Запитуйте все необхідне на ЗНО-!

Редактор: Ольга Білинська

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору