Підготовка до ЗНО з фізики  складний комплексний процес. Щоб краще зрозуміти предмет, варто виконувати лабораторні роботи. Проте не у всіх є можливість проводити експерименти вдома чи навіть у школі. ZNOCLUB підібрав для вас 7 віртуальних фізичних лабораторій, які допоможуть вам краще скласти ЗНО.

1. https://goo.gl/YkehU4 

Збірник віртуальних лабораторних робіт. Наглядно і просто. Рекомендуємо цей ресурс, якщо пропустили лабораторну у школі і хочете наздогнати матеріал.

2. https://goo.gl/WuWpgR 

Фізика в анімаціях. Чудовий ресурс, якщо ви добре освоїли теоретичний матеріал і хочете подивитись на те, як це працює. У іншому випадку може не спрацювати як додатковий ресурс для підготовки.

3. https://goo.gl/VX3j3W 

Красивий ресурс із приємним інтерфейсом. За функціоналом рекомендуємо у тих же випадках, що і джерело №1, проте цей варіант для тих, хто хоче сам керувати процесами і «посмикати за мотузочки».

4. https://goo.gl/jc3zfT 

Це джерело для тих, хто хоче знати більше. Ресурс допоможе глибше зрозуміти суть математичних і фізичних процесів, суть виведення формул. Ви також можете потренуватись у конкретних розділах.

 

5. https://goo.gl/CMZlW2 

Рекомендуємо займатись у цій віртуальній лабораторії тим, хто також складає ЗНО з англійської мови :) Зручний інтерфейс та можливість керування процесом.


6. https://goo.gl/Knvhjb 

Ще один англомовний ресурс. Для людей, які знають фізику поверхнево, він не підійде. Увесь виклад матеріалу — на університетському рівні. Якщо джерело №4 було для вас надто легким, тоді ласкаво просимо. В іншому випадку — краще не треба.

7. https://goo.gl/EfZuMo 

Системно, чітко і точно. Проте вимагає неабияких знань в теорії та розуміння предмета. Рекомендуємо «просунутим знавцям» фізики та англійської.


Ось такий невеликий список лабораторій, які можуть полегшити підготовку до ЗНО з фізики. А якими додатками/сайтами для перевірки своїх знань користуєтесь ви? Чекаємо на ваші коментарі!

 

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору