Готуючись до ЗНО з хімії, не варто забувати про експериментальну складову. Але враховуючи вартість реактивів та загальні поради із техніки безпеки, навряд чи удома вийде попрактикуватись у хімічних дослідах. Чи все таки вийде? Може завантажити додаток для мобільного, щоб мати кишенькову хімічну лабораторію? ZNOCLUB підібрав для вас 5 ресурсів для підготовки до ЗНО з хімії, які допоможуть вам із експериментальним боком предмета.

1. virtulab.net 

Корисний лаконічний додаток для закріплення ключових моментів у вивченні хімії. Можна майже «власноруч» пересвідчитися в ефектах основних хімічних реакцій, як з неорганічної, так і з неорганічної хімії. Але перед тим все-таки варто опрацювати теорію. У додатку вона відсутня, а в деяких завданнях необхідно використати базові теоретичні знання, аби просунутися далі в лабораторній роботі. Саму роботу можна виконати лише за чітким сценарієм, тож імпровізувати і творчо хімічити в ній не вийде. Інформація подана стисло та адекватно. У підготовці до ЗНО буде корисна тим учням, які вже засвоїли базові навики, чи для повторення вивченого.

2. chemcollective.org

За цим посиланням можна завантажити україномовну версію програми-симулятора хімічної лабораторії, яка дозволяє більш самостійно і творчо ставити «дослід»: зважувати реагенти, вибирати хімічний посуд, реактиви. Є корисна довідка, що допомагає розібратися з інтерфейсом та моживостями. Проте змістовно програма досить обмежена. З її допомогою можна поставити експерименти лише для деяких тем з неорганічної хімії. Утім її можна використати для знайомства з хімічним посудом, принципами приготування розчинів.

3. Chemist Free- Virtual Chem Lab 

Дуже красиво візуалізований додаток, має як практичну можливість позмішувати реактиви, так і лаконічне теоретичне пояснення. На жаль, в безкоштовній версії доволі мало реактивів і можливостей, до того ж в ній можна зробити експерименти лише з неорганічної хімії.

4. Chemistry Lab 

Рекомендуємо для тих, хто дружить із англійською. Навряд чи це можна назвати віртуальною лабораторією у повному значенні. Можливостей виконати хімічні досліди у ньому нема. Проте цей додаток доступно і наочно пояснює механізми органічних реакцій. Інтерфейс і зміст цілком згодиться для середнього рівня знань з органічної хімії.

5. chemheritage.org 

Додаток для користувачів iTunes. Красива візуалізація та зручний інтерфейс. У тестуванні своїх знань на практиці цей додаток займає перше місце на спеціалізованих форумах. Експерименти відповідають реальним хімічним реакціям. Для повноти користування рекомендуємо підтягнути знаннят англійської.


Ось такий невеликий список онлайн-ресурсів, які можуть полегшити підготовку до ЗНО з хімії. А якими додатками/сайтами для перевірки своїх знань користуєтесь ви? Чекаємо на ваші коментарі!

 

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору