Змусити себе навчатись доволі складно. Особливо, якщо готуватись до ЗНО самостійно. Іще важче, якщо готуватись у мережі. Для тих, кому складно сконцентруватись — 15 порад, як навчатись онлайн.

1. Відкривайте відеоуроки чи відео онлайн-курсів на весь екран.

2. Закривайте усі інші вікна у браузері. Це може звучати радикально, але іноді тільки так можна повністю сконцентруватися.

3. Забудьте про соціальні мережі та месенджери.

4. Вимикайте гучність на телефоні та звуки сповіщень. Телефон можна залишити в іншій кімнаті.

5. Відзначайте час навчання. Контролюючи і регламентуючи процес, ви ставитиметесь до нього більш відповідально.

6. Встановлюйте нагадування у вашому календарі та у вашому телефоні. Не забувайте, що ви виділили час для навчання.

7. Використовуйте звуконепроникні навушники. Блокуйте усі зовнішні звуки, що вас відволікають, та фокусуйтеся лише на навчанні.

8. Слухайте музику, яка допомагає Вам сконцентруватися. Психологи радять слухати музику для запобігання «блуканню» думок.

9. Зачиняйте двері. Просто, але ефективно.

10. Робіть зарядку під час онлайн-навчання. Але зауважимо, що це працює тільки, якщо ви лише слухаєте лекції і вам не потрібно робити нотатки чи опрацьовувати практичні завдання.

11. Заохочуйте себе за успішне виконання невеличких завдань. Одне виконане завдання чи прослухана тема = одне веселе відео або 10 хвилин у соцмережах.

12. Публічно анонсуйте ваші наміри навчатись. Як тільки ви реєструєтеся на онлайн-навчання, напишіть про це у Вконтакте, Facebook, Twitter, розкажіть про це друзям.

13. Використовуйте методику «Просто почни». Ця методика стверджує, якщо ви просто зробите перший крок, ви, імовірніше за все, продовжите. Що саме найпростіше Ви можете зробити, щоб почати? Відкрити веб-сторінку, залогінитися, відкрити першу лекцію і дозволити їй завантажитися. Коли Ви використовуєте методику «Просто почни», це набагато легше методики «Просто продовжуй».

14. Знаходьте товариша, що навчатиметься паралельно. Або познайомтеся з кимось у соцмережах, або разом із кимось зареєструйтеся на курс.

15. Знаходьте собі людину, якій будете звітуватися. Це чудова методика для того, щоб залишатися вмотивованим. Все, що потрібно, попросити батьків або знайти товариша, які будуть готові один раз на тиждень заслуховувати ваш список цілей на наступний тиждень і ваші досягнення на попередньому тижні.

Вдалої підготовки онлайн!


Джерело: facebook.com

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(302) "{"status":"success","country":"United States","countryCode":"US","region":"VA","regionName":"Virginia","city":"Ashburn","zip":"20149","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"timezone":"America/New_York","isp":"Amazon.com, Inc.","org":"AWS EC2 (us-east-1)","as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","query":"35.172.203.87"}"
нагору