До іспитів залишилося не так багато, тому саме час готуватися до державної підсумкової атестації (ДПА), і, звичайно, до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), адже ці іспити багато на що впливають. У 2017 році оцінка з ДПА може виставлятися за виконання частини завдань із ЗНО, тому учні 9-х класів можуть відвідувати курси англійської для підлітків, щоб успішно готуватися до ДПА, у той же час і напрацьовуючи базу знань з англійської, яка їм чимало знадобиться у випускному класі.

Учням 11-х класів тим більш буде корисно відвідувати курси англійської для підлітків, адже дуже часто у школах приділяється недостатньо уваги саме тим питанням, які пізніше зможуть допомогти їм на ЗНО. А на спеціальних курсах можна не тільки підвищити свій мовний рівень, а й потренуватися у виконанні завдань, з якими доведеться зіткнутися на іспиті, а також перевірити, наскільки нинішній рівень знань відповідає вимогам для успішного складання ЗНО.

За три місяці кожен учень зможе навчитися оперативно і без проблем поратись із усіма завданнями, які перед ним будуть поставлені під час складання ЗНО, значно підвищити свій рівень знань і відчути впевненість у своїх силах.

Усі ці результати досягаються, завдяки ретельно підібраним і розумно структурованим матеріалам, досвідченим викладачам, які допоможуть легко засвоїти нові знання, а також власним напрацюванням Першого Кембриджського освітнього центру, перевіреним роками і студентами, що вже успішно склали ЗНО. У 2017 році команді Центру допомагає старший екзаменатор із ЗНО, яка перевіряє матеріали на актуальність і відповідність критеріям оцінок цієї атестації.

Серед переваг курсів – вибір класу, який буде відповідати поточному рівню знань студента: В1/В1+ або В2/С1. Це дозволить відразу ж включитися у роботу і ефективно працювати на підвищення рівня англійської. В результаті можна і знання отримати, і легко впоратися із завданнями ЗНО та ДПА.

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(309) "{"status":"success","country":"United States","countryCode":"US","region":"VA","regionName":"Virginia","city":"Ashburn","zip":"20149","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"timezone":"America/New_York","isp":"Amazon Technologies Inc.","org":"AWS EC2 (us-east-1)","as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","query":"54.80.249.22"}"
нагору