5biolabs

Підготовка до ЗНО з біології буде простішою, якщо практикуватися в лабораторії. Розтинати жабу чи досліджувати мікроорганізми удома — напевно, не найкраща ідея. ZNOCLUB підібрав для вас 7 ресурсів для онлайн-підготовки до ЗНО з біології, щоб ви могли практикуватися будь-коли у мережі.

У наш перелік увійшли:

  • Інтерактивні бібліотеки. У них зібрана теоретична інформація з візуалізацією: відео, картинки, міні-ігри. Допомагають закріпити теоретичні знання у доступній ігровій формі.
  • Віртуальні лабораторії. Містять лише ключову теорію для постановки експерименту. Експеримент імітує справжню лабораторну роботу і потребує вирішення якогось проблемного завдання. Такі програми допомагають застосувати базові знання на практиці.

1. virtulab.net 

Російськомовна онлайн-лабораторія. Охоплює близько 50 тем із загальної біології, ботаніки, анатомії. У деяких інтерактивних роботах можна самостійно поставити експеримент: дослідити мікроскопічні об'єкти, розітнути жабу, скласти раціон харчування чи навіть створити свою затишну екосистему з пірамідою енергії і консументами. Просто і радісно. Цілком придатний ресурс для підготовки до ЗНО.

2. cellsalive.com 

Інтерактивна бібліотека з цитології, мікробіології, імунології, генетики. Можна весело і корисно провести час з мікроскопічними об'єктами, поглянути про них відео, анімацію, погратися у флеш-ігри із клітинами. Інтерфейс простий, пояснення — доступною англійською.

3. vewiley.com 

Інтерактивна бібліотека з біохімії та молекулярної біології. Хоча пояснення — англомовні, анімація — цілком доступна для розуміння. А флеш-ігри допоможуть краще уявити молекулярні процеси.

4. sumanasinc.com 

Тут зібрано анімації, що ілюструють найбільш складні та цікаві теми з біології: від біотехнології до охорони довкілля. Глибоко в теорію автори не занурюються, натомість показують практичні сфери застосування біології. Візуалізація — лаконічна, приємна, до деяких відео є просте пояснення англійською.

5. phschool.com 

Класична інтерактивна бібліотека, добре структурована, з практичними завданнями, флеш-анімацією та тестами.

6. mhhe.com 

Англомовна онлайн-лабораторія.
Часто її використовують олімпіадники у своїй підготовці. Лабораторні роботи розроблені на одного з найкращих підручників з біології для школярів Raven Biology (mhhe.com/biosci/majorsbio/ravenbiology).
Це дійсно Advanced рівень. Він значно перевищує українську шкільну програму, проте лабораторія неймовірно корисна, якщо абітурієнт, таки вступивши в ВНЗ за природничим профілем, прагне бути дійсно готовим до університетської програми, орієнтуватися у сучасній біології і сповна розуміти, що відбувається на лекціях. Тому радимо таки скористатися цим додатком, а також опрацювати відповідну книгу, але вже на літніх канікулах перед вступом в університет. Це значно спростить вам життя на першому курсі. 

7. explorelearning.com 

Дуже добре візуалізований онлайн-симулятор експериментів. Буде корисним не лише для абітурієнтів, але й для молодших школярів. Вдосталь уваги тут присвячено науковим методам. Зареєструвавшись, можна ставити навіть тривалі віртуальні експерименти, наприклад, з еволюції. Тут дуже цікаво проводити час — навіть ми особисто просиділи на сайті годину) 


Ви ознайомилися зі списком онлайн-ресурсів, які можуть полегшити підготовку до ЗНО з біології. А якими додатками/сайтами для перевірки своїх знань користуєтесь ви? Чекаємо коментарі!

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(309) "{"status":"success","country":"United States","countryCode":"US","region":"VA","regionName":"Virginia","city":"Ashburn","zip":"20149","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"timezone":"America/New_York","isp":"Amazon Technologies Inc.","org":"AWS EC2 (us-east-1)","as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","query":"3.238.72.122"}"
нагору