Питання та відповіді

faq-page-picПитання виникають щодня. Доводиться запитувати і слухати або ж шукати відповіді самотужки. Готуєшся до тестування? ЗНО Клуб не змусить довго шукати та багато читати. Всі типові та нетипові питання, які стосуються підготовки до ЗНО, його складання, вступу та студентського життя, даємо разом з відповідями.

Маєш ще? Задавай! Завжди раді спілкуванню та співпраці!

Дізнатись більше »
Запитання та відповіді про вступ до закладів профтехосвіти

 зно

Завжди більше інформації про вступ до вишів на ступінь бакалавра чи магістра. А от про вступ до профтех училищ, технікумів, коледжів не так і багато пишуть. МОН опублікувало відповіді на найчастіші запитання щодо вступу на молодшого спеціаліста та кваліфікованого робітника, (адже саме такі дипломи отримують випускники закладів профтехосвіти). Ділимось цією корисною інформацією.



Відео



 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(301) "{"status":"success","country":"United States","countryCode":"US","region":"VA","regionName":"Virginia","city":"Ashburn","zip":"20149","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"timezone":"America/New_York","isp":"Amazon.com, Inc.","org":"AWS EC2 (us-east-1)","as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","query":"18.206.12.79"}"
нагору