Питання та відповіді

faq-page-picПитання виникають щодня. Доводиться запитувати і слухати або ж шукати відповіді самотужки. Готуєшся до тестування? ЗНО Клуб не змусить довго шукати та багато читати. Всі типові та нетипові питання, які стосуються підготовки до ЗНО, його складання, вступу та студентського життя, даємо разом з відповідями.

Маєш ще? Задавай! Завжди раді спілкуванню та співпраці!

Дізнатись більше »
Вступна кампанія: актуальні запитання та відповіді

Вступна кампанія у розпалі. Є для абітурієнтів інструкції, поради, підказки, але все одно виникають запитання. Деякі з них – дуже цікаві, адже варто уважно читати правила вступу та інструкції щодо подання заяв, тоді сюрпризів і помилок буде на вагон менше :) 

Якщо ж немає часу чи бажання на читання, зібрала найактуальніші та найважливіші запитання, додавши, звісно, розгорнуті відповді на них.
 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(287) "{"as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","city":"Ashburn","country":"United States","countryCode":"US","isp":"Amazon.com","lat":39.0481,"lon":-77.4728,"org":"Amazon.com","query":"54.92.174.226","region":"VA","regionName":"Virginia","status":"success","timezone":"America/New_York","zip":"20149"}"
нагору
×