Питання та відповіді

faq-page-picПитання виникають щодня. Доводиться запитувати і слухати або ж шукати відповіді самотужки. Готуєшся до тестування? ЗНО Клуб не змусить довго шукати та багато читати. Всі типові та нетипові питання, які стосуються підготовки до ЗНО, його складання, вступу та студентського життя, даємо разом з відповідями.

Маєш ще? Задавай! Завжди раді спілкуванню та співпраці!

Дізнатись більше »
Чи будуть в однакових умовах при вступі учасники ЗНО цього року і минулих років?

список літератури

Випускників 2020 року звільнили від обов’язкової ДПА у форматі ЗНО. Чи може зміна кількості учасників, які мали складати ДПА та лише ЗНО вплинути на рейтингові результати тих, хто братиме участь у зовнішньому тестуванні?

Пояснення надали в УЦОЯО.

Бали визначаються за рейтинговою процедурою, тому цьогорічні зміни не повинні позначитися на результатах учасників, які складатимуть ЗНО.

ЗНО і ДПА: для чого вони та в чому різниця?

zno dpaЗНО і ДПА - дві абревіатури, які щороку бентажать тисячі випускників та їх батьків. Придумали їх не для того, щоб полоскотати їм нерви і не для того, щоб заплутати що і для чого. Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) та державна підсумкова атестація (ДПА) створені з метою контролю якості та ефективності засвоєння учнями знань. Розберемо в чому різниця між зовнішнім незалежним оцінюванням і державною підсумковою атестацією.Відео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору