зно

Як дізнатись, які предмети ЗНО потрібно складати на різні спеціальності?

спеціальності

 

Оскільки МОН вже опублікувало нові правила прийому до вишів на 2019 рік (коротко про головне у правилах вступу), у них кожен може знайти додаток №4 з переліком усіх спеціальностей та предметів ЗНО до них. 

Ознайомтесь: 

список літератури

Додаток №4 до правил вступу 2019 року. Спеціальності та предмети ЗНО

Крім цього, радимо стежити за оновленням інформації на сайтах самих вишів. 

А також відповідаємо на найчастіше запитання: які предмети ЗНО складати, щоб стати журналістом/поліцейським/прокурором/барменом/стоматологом...? 

Іноді достатньо зазирнути до Додатку №4 і все стає зрозумілим. Але іноді дійсно складно зрозуміти за назвою професії, яка це може бути спеціальність. На допомогу в такому разі приходить Google. Не полінуйтесь пошукати на сайтах вишів (або й інших) інформацію про те, яка це спеціальність, якщо є бажання стати тим чи тим. Дуже часто на сторінках факультетів та кафедр є дані про спеціальності та ким можна стати, здобувши їх. 

Успіхів!

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(305) "{"as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","city":"Ashburn","country":"United States","countryCode":"US","isp":"Amazon.com, Inc.","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"org":"Amazon Technologies Inc","query":"52.23.192.92","region":"VA","regionName":"Virginia","status":"success","timezone":"America/New_York","zip":"20149"}"
нагору