зно фізика

Я готуюся до ЗНО з фізики самостійно. З вирішенням завдань у мене проблем немає, але мені здається, що безпосередньо на тесті  я не встигну виконати усі завдання через хвилювання. Як мені побороти свій страх?

Уміння розраховувати свій час, виконуючи тести різної складності – запорука успіху на ЗНО. Ви можете навчитися робити це самостійно, виконуючи пробні блоки тестів і використовуючи про цьому таймер. Але якщо ви все одно хвилюєтесь, варто записатись на спеціалізовані курси підготовки. У групі від 5 до 10 осіб під керівництвом досвідченого викладача вам буде простіше відтворити умови справжнього проходження тестування, ви навчитеся раціонально розподіляти час, і таймер вас більше не лякатиме.

 

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(309) "{"status":"success","country":"United States","countryCode":"US","region":"VA","regionName":"Virginia","city":"Ashburn","zip":"20149","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"timezone":"America/New_York","isp":"Amazon Technologies Inc.","org":"AWS EC2 (us-east-1)","as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","query":"3.238.174.50"}"
нагору