зно фізика

Я готуюся до ЗНО з фізики самостійно. З вирішенням завдань у мене проблем немає, але мені здається, що безпосередньо на тесті  я не встигну виконати усі завдання через хвилювання. Як мені побороти свій страх?

Уміння розраховувати свій час, виконуючи тести різної складності – запорука успіху на ЗНО. Ви можете навчитися робити це самостійно, виконуючи пробні блоки тестів і використовуючи про цьому таймер. Але якщо ви все одно хвилюєтесь, варто записатись на спеціалізовані курси підготовки. У групі від 5 до 10 осіб під керівництвом досвідченого викладача вам буде простіше відтворити умови справжнього проходження тестування, ви навчитеся раціонально розподіляти час, і таймер вас більше не лякатиме.

 

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(306) "{"as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","city":"Ashburn","country":"United States","countryCode":"US","isp":"Amazon.com, Inc.","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"org":"Amazon Technologies Inc","query":"34.230.84.215","region":"VA","regionName":"Virginia","status":"success","timezone":"America/New_York","zip":"20149"}"
нагору