зно з історії України

Я готуюся до ЗНО з історії. Мені здається, що запам’ятати усі дати та події неможливо. Як тільки я переходжу до нової теми, забуваю, що я вивчив до цього. Як мені бути? Чи є якісь секрети правильної підготовки до тестування з історії?

Для того, щоб успішно здати тест з історії, недостатньо (та й неможливо) просто вивчити все. Тести передбачають також вміння аналізувати події, знаходити причино-наслідкові зв’язки, робити висновки на основі історичних фактів. Якщо у школі ви не навчилися розуміти та аналізувати, чому відбулися ті чи інші події, оперувати історичними термінами, то ви потребуєте допомоги досвідченого викладача. Інша можливість – записатися на курси. Там ви навчитесь не лише вибирати правильну відповідь з кількох варіантів, а й давати відповіді на розгорнуті питання, які оцінюються вище, ніж знання дат чи персоналій.

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(309) "{"status":"success","country":"United States","countryCode":"US","region":"VA","regionName":"Virginia","city":"Ashburn","zip":"20149","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"timezone":"America/New_York","isp":"Amazon Technologies Inc.","org":"AWS EC2 (us-east-1)","as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","query":"3.238.174.50"}"
нагору