Що таке дворівневі тести?

Наразі це тести лише з двох предметів: української мови та літератури і математики.

Ці тести будуть складатись із двох рівнів: 1) базового та 2) поглибленого.

Кому потрібен базовий рівень? – Всім випускникам, незалежно від вибраної спеціальності, бо він буде ще зараховуватись як ДПА (тільки з української мови, цю ДПА випускники окремо вже не здаватимуть).

Кому потрібен поглиблений рівень? – Якщо випускник вибрав вуз (спеціальність), який вимагає поглибленого рівня з математики чи української мови ТА літератури, тоді під час реєстрації потрібно буде вказувати саме цей рівень і його здавати. В поглибленому рівні вже будуть завдання і з української мови, і літератури.

Як оцінюватиметься базовий рівень? – Тут буде дві оцінки: 1) по 12-бальній шкалі – для ДПА, 2) від 100 до 200 балів – для вступу до вузу (у тестуванні з укр.мови та літератури також буде визначено поріг «склав», «не склав»).

Як оцінюватиметься поглиблений рівень? – Теж двома оцінками, обидві по шкалі від 100 до 200 балів: за базовий та поглиблений рівень.

В тестуванні з математики не буде завдань для ДПА.

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(310) "{"status":"success","country":"United States","countryCode":"US","region":"VA","regionName":"Virginia","city":"Ashburn","zip":"20149","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"timezone":"America/New_York","isp":"Amazon Technologies Inc.","org":"AWS EC2 (us-east-1)","as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","query":"3.233.226.151"}"
нагору