результати ЗНОПокрокова інструкція
 

Зверніть увагу! Інформацію оновлено.

Станом на 8 липня маємо покрокову інструкцію від ДП “Інфоресурс”, яка розміщена на офіційному сайті МОН для тих вступників, які мають атестат про повну загальну середню освіту та сертифікат ЗНО 2017 року і бажають вступити на денну форму навчання за ступненями молодший бакалавр, бакалавр (магістр і спеціаліст медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) :

Завантажити PDF

ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ: як правильно подати електронну заяву на вступ

А також кілька кроків від нас. Що потрібно зробити:

стрілаЗареєструватися на сайті http://ez.osvitavsim.org.ua (запрацює з 11 липня!)

електронна заява на вступ

стрілаВвести наступні дані:

  • адресу електронної пошти, до якої повинен бути доступ;
  • серію та номер документа про освіту, на основі якого є право на вступ;
  • номер, пін-код та рік Сертифіката ЗНО;
  • серію та номер документа, який засвідчує особу (також ким і коли виданий).

стрілаОтримати логін та пароль для доступу до особистого кабінету (якщо він втрачається, то потрібно звернутись до служби підтримки адміністратора)

стрілаВвійти під своїм логіном та паролем до особистого кабінету.

стрілаДалі внести до Єдиної бази дані про себе: стать, місце проживання, номер телефону (можна мобільний), середній бал атестата, вуз із зазначенням спеціальності, а також присвоїти пріоритет своїй заяві.

Подана електронна заява відразу відображається у Єдиній базі зі статусом «Зареєстровано в Єдиній базі». Вузи теж мають доступ до неї, тому обраний вуз також побачить цю заяву.

стрілаЯкщо треба, скасувати електронну заяву на вступ до конкретного вузу. Це також можна зробити в особистому кабінеті до того, як заява отримає статус «Зареєстровано у вищому навчальному закладі» або «Потребує уточнення вступником». Після скасування заява отримує статус «Скасовано вступником (або вищим навчальним закладом)».

Перелік статусів, які абітурієнт може побачити в особистому кабінеті:

"Зареєстровано в Єдиній базі" – електронна реєстрація пройшла успішно.

"Потребує уточнення вступником" – вуз прийняв заяву, але вказав дані, які потрібно уточнити та як.

"Зареєстровано у вищому навчальному закладі" – вуз зареєстрував, завів особову справу, присвоїв персональний номер, тобто ВСЕ ГАРАЗД.

"Допущено до конкурсу" – все зрозуміло, залишилось чекати далі.

"Відмовлено вищим навчальним закладом" - не допущено до участі у конкурсі (має також бути вказана причина відмови)

"Скасовано вступником (або вищим навчальним закладом)" – заяву скасовано.

"Рекомендовано до зарахування" – коментарі зайві! :) Бажаємо всім побачити такий статус (до того ж там буде вказано, що зараховано на бюджетне або платне навчання). І якщо є бажання вчитись на бюджеті в цьому вузі – гайда везти/нести оригінали всіх документів до вузу!

"Виключено зі списку рекомендованих" – прикрий статус, але такий теж є: абітурієнта вуз не приймає, вказуючи причину відмови.

"Допущено до конкурсу (навчання за кошти фізичних та юридичних осіб)" – якщо абітурієнт прогавив можливість вчитися за бюджетні кошти ( за умови, якщо така була вказана), тобто особисто не подав оригінали документів до вузу.

"Включено до наказу" – все, вже студент!

!! Подавати електронну заяву можуть всі абітурієнти, але! якщо вони не мають підстав для особливих умов участі у конкурсі і зарахування, визначених Умовами прийому та правилами прийому до вузу (про це цікавтесь у кожному конкретному навчальному закладі або уважно читайте пункти VIII-XII Наказу з правилами прийому до ВНЗ у 2017 році, до якого 6 червня були внесені певні зміни).

Наразі це все. Нехай щастить!

 

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору