зно день

Стартувала основна сесія ЗНО. Розпочалась вона з тестування з української мови та літератури, яке склали всі учасники. Ось кілька важливих моментів в переддень ЗНО.

Перелік того, що обов’язково потрібно взяти з собою на тестування:

1. Паспорт

Не копію, а саме паспорт. Якщо реєстрація відбувалась за свідоцтвом про народження, тоді його.

2. Сертифікат ЗНО

Він повинен був прийти у листі разом з підтвердженням реєстрації. Це документ з вашою фотокарткою та переліком предметів ЗНО, на які ви реєструвались.

3. 2-3 ручки з чорною пастою

Гелеві чи звичайні – це особистий вибір, який аж ніяк не впливає на те, як комп’ютер зчитає ваш поставлений хрестик у клітинці.

4. Запрошення-перепустку

Її потрібно роздрукувати зі своєї інформсторінки. Якщо зробити це вкрай важко, то учасника допустять до складання ЗНО і без неї. Для допуску потрібно мати паспорт та сертифікат ЗНО.

Що не обов’язково, але можна взяти:

1. Прозору пляшку з водою.

Інколи інструктори просять відклеїти етикетки.

2. Годинник

Але у кожному кабінеті, де складатимуть ЗНО, буде годинник, тому слідкувати за часом буде можливість і без телефона чи свого годинника.

Ще кілька моментів:

 Форма одягу.

Немає особливих рекомендацій. Приходьте в тому, в чому зручно, але звичайно «в межах розумного», щоб не відволікати увагу учасників від тестів)))

 Їжа.

Іноді радять взяти шоколадку, фрукт чи булочку. Не варто. Краще поснідайте гарно вдома. В будь-якому разі, в кабінеті їсти недоречно та й навряд чи дозволять.

 Телефони.

Будь ласка!!!, увійшовши до класу, вимкніть свій телефон (не режим вібрації, а вимкніть пристрій повністю), забудьте про нього на ті 2-3 години та покладіть з особистими речами там, де скажуть інструктори. Навіщо вам зайві хвилювання та проблеми. 

Таблиці, калькулятори, схеми, карти.

Нічого подібного з собою брати до кабінету, тим паче використовувати на тестуванні, не дозволяється. Все, що дозволено додатково, знайдете в кінці тестового зошита. Наприклад, з хімії щороку додається таблиця.

Все буде добре!

 

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
Оновити
 

blog zno club 220x300

 


нагору
×