Хабарництво: думки та статистика
А що ви вважаєте хабарництвом?
 

За статистикою, Україна має одну з найрозвинутіших систем хабарництва.  Хабарі присутні в усіх сферах життя! Тому зараз батькам важливо замислитися, чи дійсно хабарі себе виправдовують.

Денний табір Z-camp на весняних канікулах

зно подія

Не знаєш, як провести весняні канікули весело та з користю? Не уявляєш, яку професію обирати у майбутньому? Можна спробувати себе на ділі у цікавому проекті вже зараз! Денний табір Z-camp запрошує  підлітків від 10 до 16 років приєднуватись до весняної програми.

Освітня компанія ZNOUA запрошує на батьківську конференцію «Абітурієнт-2019».

зно подія

Кожного року реформується ЗНО, оновлюються правила вступу до ВНЗ, змінюються тенденції та вимоги на ринку праці. Усе це ускладнює батькам та дітям процес прийняття рішень щодо їхнього майбутнього.

Освітня компанія ZNOUA хоче допомогти батькам старшокласників зробити свідомий вибір, полегшити десятикласникам подолання рубежу шкільного життя та скерувати їх у правильному напрямку.

Скільки коштує ЗНО?

 

Мова піде не про те, скільки коштує зовнішнє незалежне оцінювання державі, а те, у скільки обходиться підготовка випускника до одного предмета на рік. 

Розвиток дикції: зроби своє мовлення чітким та виразним!

Важливо не тільки те, що ми говоримо, але і те, як ми говоримо. В буденному житті професійна дикція може і не знадобиться, хоча виразність мови нікому не завадить. Але якщо ти мрієш працювати на телебаченні, стати відомим актором або ж політиком, очевидно, що це вміння тобі необхідне.
 

blog zno club 220x300

 


нагору
×