знання на ЗНО Знання – це сила, яка допомагає відкривати практично всі двері. І якщо бажаєш досягнути успіхів, потрібно ходити у «спортзал», де, без сумніву, всі стають сильнішими, «качають» свій розум.

 

Мова йде про школу, саме там закладаються основи різних наук: математики, історії, літератури, мов і цілої низки інших предметів. У випускників зазвичай цілі схожі – вступити до вибраного ВУЗу, а далі знайти хорошу роботу. Як би там не казали, але знання потрібні в першому, в другому та й в багатьох інших випадках.

На жаль, рівень нашої освіти сьогодні досить неоднорідний. Тому учні частенько недоотримують того необхідного багажу знань, який потрібен для здачі випускних іспитів та вступу до ВУЗу. І навіть якщо предмет викладається нормально, додаткова підготовка ніколи не завадить, адже, як відомо, знань забагато не буває.

Особливо це актуально сьогодні, коли перед кожним школярем майорить ЗНО тестування, яке вперше стартувало в Україні у 2006 році. Починаючи з середньої школи вчителі невтомно і постійно нагадують усім учням про важливість цього екзамену, оскільки його результати – це також результати вступних іспитів у ВУЗи України.

Враховуючи введення щорічних змін до тестування, програма підготовки повинна базуватись виключно на свіжих та достовірних матеріалах. З появою новинок потрібно по-новому готуватись.

Найголовніше в підготовці:

-    потрібно враховувати те, що ніхто не буде «витягувати» на екзамені, давати «підштовхуючі» запитання
-    тренувати вміння знаходити правильну відповідь за обмежений час
-    навчити аналізувати, структурувати та виділяти основне в поданій інформації
-    звертати увагу на дрібниці та «підводне каміння» запитань


Звичайно, зосереджуватись варто не тільки на відшліфуванні вміння працювати з тестами.

Головне – знання, якщо вони є, тоді не такий страшний той вовк ЗНО, як його малюють.


Найбільш корисна учням комплексна підготовка, ось її формула:

Знання + вміння їх використовувати в специфічних умовах тестування = успіх

Крім того, важливо добре розуміти, що розпочинати підготовку краще за два, мінімум за рік до ЗНО. Комплексна підготовка дозволить забезпечити собі високі бали, а також полегшити навчання на перших курсах ВУЗу.

Проте в житті буває по-різному, і багато учнів починають готуватись «раптово», за декілька місяців до старту ЗНО. Навіть в таких ситуаціях успіх досяжний за умови інтенсивної підготовки, про комплексну в такому разі говорити важко. Все реально, якщо є гарні викладачі, розуміючі батьки та жага до знать. Останнє, скажете, не властиве сучасним учням, однак скільки випускників уже переконались у їх важливості, і зараз вони успішно справляються з навчальними програмами ВУЗів, а багато завдяки високим балам змогли пройти на «державне», чим зняли важкий тягар «платного» зі своїх батьків.


Тому вперед до знань!


Редактор: Ольга Мілінчук

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
Оновити



Відео



 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору