znoua

24 квітня 2016 року в Києві відбулася перша батьківська конференція «АБІТУРІЄНТ-2017». Організатором заходу була освітня компанія ZNOUA, яка минулого року допомогла успішно скласти ЗНО понад 300-м абітурієнтам.

«Я вже три роки поспіль спостерігаю за тим, як наші учні обирають свою майбутню професію. І, на жаль, ясно одне: їх майже ніхто не вчить, як це правильно робити! А ціна помилки - як мінімум п'ять втрачених років свого життя. Мені доводилося спостерігати ситуації, коли за три місяці до ЗНО учні кардинльно змінювали предмети, як йшли з університету на першому році навчання й складали ЗНО знову, щоб вступити вже на іншу спеціальність. Але ж країна буде успішна, лише коли люди будуть професійні!» - зазначає керівник проекту ZNOUA, ініціатор проведення конференції, Тетяна Герасимова.

Саме тому головною метою проведення конференції «Абітурієнт-2017» було допомогти батькам старшокласників направити зусилля в правильне русло й зробити свідомий вибір! Для цього ми обрали комфортний конференц-зал в готелі Братислава та запросили найкращих спікерів.

Розпочала насичений день Євгенія Кулешова, HR-менеджер з 11-річним досвідом роботи, сертифікований консультант з методики оцінки DISC, з доповіддю на тему «Навігатор успіху: визначаємо напрям діяльності, у якому найкраще реалізує себе ваша дитина».

znoua

В учасників конференції було чимало запитань до спікера, адже методика, про яку розповіла Євгенія, багатьом припала до душі.  Ось деякі відгуки учасників:

«Дуже сподобалось! Були розглянуті дуже цікаві та актуальні питання. Особисто мені конференція допомогла остаточно визначитися з професією, у цьому плані для мене найбільш корисною виявилася доповідь спікера Євгенії про вибір професії за системою DISC, я навіть встигла отримати персональну міні-консультацію))»;

«Для мене конференція відповіла на багато запитань, я отримала багато корисної інформації. На мою думку, теми конференції організовані в правильній послідовності (по мірі того, як постають питання). Дуже вдячна організаторам і спікерам за комплексну інформацію. На жаль, моя дочка ще не визначилась з напрямом майбутньої професії, але сподіваюсь що поради Євгенії Кулешової допоможуть нам зробити правильний вибір. Дякуємо!»

znoua

Після того, як учасники зрозуміли, у якому напрямку варто рухатися, настав час здійснити невеличку подорож у майбутнє, щоб дізнатися, які нові професії з’являться на ринку праці через 5 років, а які відійдуть у минуле, щоб ні в якому разі не помилитися з вибором майбутньої професії. Розібратися в цьому питанні нам допомогла Лариса Онипко – керівник проекту «Премія HR-бренд Україна», представник компанії HeadHunter.

znoua

Озброївшись потужним арсеналом можливостей, які з’являться для сьогоднішніх 10-класників через п’ять років, учасники перейшли до питання вибору предметів на ЗНО, яке на сьогодні є обов’язковим для кожного. Доповідь Анастасії Онатій, керівника викладачів компанії ZNOUA, яка, до слова, склала тест ЗНО з української мови та літератури на 200 балів (максимально можливий результат) в минулому році, про секрети успішної підготовки до ЗНО була більш ніж доречною та пізнавальною для учасників. Анастасії вдалося переконати усіх присутніх, що скласти тест на 200 цілком реально, якщо мати чіткий план дій та обрати ефективний метод підготовки!

znoua

znoua

Після ЗНО наступним етапом в житті кожного абітурієнта є вибір ВНЗ та вступна кампанія. Розібратися в цьому непростому питанні нам допомогли представники приймальної комісії НТУУ «КПІ»Ірина Лазаренко та Олена Стець.

znoua

znoua

Варто зазначити, що Ірина та Олена виступали в нас на форумі «Успішний 11-класник» у жовтні. Спікерів направду не відпускали зі сцени, батьки навіть пропонували відмовитися від перерви на каву, щоб поставити ще більше запитань, які їх зараз дуже хвилюють.

Одним з найяскравіших моментів конференції була доповідь спеціально запрошеної гості – Оксани Марусич, сертифікованого  бізнес-тренера та коуча (ICF). Оксана вже кілька років вивчає відмінності поколінь щодо мислення, поведінки, споживання й цілей. Вона допомогла батькам усвідомити особливості своїх дітей, знайти доречне виховання для всебічного розвитку дитини. Також доповідь Оксани була надзвичайно корисною дітям, які вже усвідомлюють конфлікт поколінь і хочуть покращити стосунки з батьками. Усі були в захваті від артистичності та харизми спікера!

znoua

znoua

Не менш актуальною для учасників була тема «SoftSkills, або Чого очікують майбутні роботодавці» від Тетяни Нікітович, директора однієї з провідних рекрутингових компаній України – SmartSolutions.

znoua

Закривала конференцію Тетяна Герасимова з лекцією-сюрпризом «Ukraine Global Scholars, або Як потрапити в Гарвард», у якій розповіла про те, як виграти гранти на навчання в найпрестижніших університетах світу.

Окрім насичених корисною інформацією доповідей, ми потішили наших гостей розіграшами знижок на курси ZNOUAта тури в найкращі компанії України від проекту «Професія навиворіт».

znoua

Після конференції ми отримали велику кількість схвальних відгуків учасників та листів з подяками. Такі слова надихають нас не зупинятися на досягнутому та постійно рухатися тільки вперед.

До зустрічі на наступних подіях!

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору