ТОП-5 найпопулярніших спеціальностей та вишів серед вступників за підсумками мільйону заяв.

Сьогодні 19 липня МОН назвало п’ятірку найпопулярніших спеціальностей за результатами подання мільйону заяв вступниками.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

апсвтЩо ти маєш знати про цей виш?

До вступу - лише найважливіше, тому що більше ти дізнаєшся вже в самому навчальному закладі, коли станеш його студентом.

Коротко, але інформативно - у таблиці нижче.

Національний університет біоресурсів та природокористування України

кну імені в гетьманаЩо ти маєш знати про цей виш?

До вступу - лише найважливіше, тому що більше ти дізнаєшся вже в самому навчальному закладі, коли станеш його студентом.

Коротко, але інформативно - у таблиці нижче.

50 посилань для підготовки до ЗНО

Де можна почитати новини про ЗНО?  Інформацію про університети? Де підготуватись чи потестувати себе? Ми підібрали для вас 50 корисних посилань, посортованих за тематикою. Забирайте собі та користуйтесь!

Вибір професії: соціоніка вам у поміч

 зно

Пропоную всім, хто ще не визначився зі своїм призначенням на професійній ниві, за одну хвилину познайомитись з таким терміном як «соціоніка», потім пройти невеликий тест, і здивуватись з отриманих результатів, тому що вони (у більшості випадків ;)  ) точно опишуть ваш тип. Знаючи його, лишиться просто прочитати, які професії вам підходять, а про які навіть не думайте.
 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(280) "{"as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","city":"Ashburn","country":"United States","countryCode":"US","isp":"Amazon","lat":39.0481,"lon":-77.4728,"org":"Amazon","query":"54.158.208.189","region":"VA","regionName":"Virginia","status":"success","timezone":"America/New_York","zip":"20149"}"
нагору
×