ТОП-10 помилок під час вступної кампанії

вступ

1. Електронний кабінет вступника. До подачі першої заяви обов’язково необхідно перевірити, чи всі документи завантажені до електронного кабінету: фотографія, додаток до документа про ПЗСО, довідка про реєстрацію місця проживання (для використання сільського коефіцієнта). Обирати конкурсні пропозиції та встановлювати пріоритетність заявам потрібно особливо уважно.

Як допомогти випускникові з вибором професії

proffession1.jpg

Перш ніж реєструватися на ЗНО, безумовно, треба визначитися з вибором майбутньої професії. Добре, якщо випускник давно знає, ким він хоче бути, і зробив свій вибір за велінням серця. Але так буває не завжди, зазвичай, старшокласники залишаються сам на сам з проблемою невизначеності подальшого шляху. Завдання батьків – не наказувати дитині, куди треба вступати, а допомогти з вибором професії, яка в подальшому не викличе розчарування.

Новації ЗНО-2021. Що відомо?

новації

2021 рік готує випускникам та вступникам низку новацій, про які вже стало відомо. 

Головні зміни стосуються ЗНО з української мови та літератури: випускники зможуть обрати самостійно, який тест складати - лише з української мови чи з українсьої мови та літератури.

Подання електронних заяв на вступ: інструкція

вступ 2020

Сьогодні 13 серпня 2020 року - старт фактичного вступу, адже абітурієнти з 13 і до 22 серпня можуть подавати електронні заяви для вступу до вишів. 

Порядок подання заяв був опублікований 6 квітня 2020 року, в ньому знайдете всі деталі, якщо потрібно.

Пропонуємо коротку інструкцію щодо подання електронних заяв. Детальну знайдете на офіційному сервісі: https://ez.osvitavsim.org.ua/. Радимо не нехтувати і почитати уважно інформацію для вступників, серед якої є і відеороз'яснення щодо правильного подання заяв, типових помилок вступників, вступу за пільгами, розрахунку конкурсного бала, вибору закладу освіти та електронних сервісів ЄДЕБО.

Покоління Z: Вибір Future-Day Професії

реєстрація на зно

Сучасні випускники - покоління Z (так називають народжених дітей на переході тисячоліть) -  це перше покоління, яке народилося в цифровому світі і не може уявити собі життя без мобільного, Інтернету та звичних гаджетів. Вони - це світ без кордонів, безмежні джерела інформації і інколи – життя, що обмежене  екраном монітора. Але у покоління Zє переваги – висока швидкість сприйняття інформації, багатопотоковість, легке ставлення до життя, хороша адаптація.Відео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору