Навчатися у Манчестері? Можна! Як українка переїхала у Великобританію.

вступ за кордон

Ольга Малиновська розповідає про свій досвід вступу до Манчестерського університету та як змінилося її життя після цього.

ТОП-5 найпопулярніших спеціальностей та вишів серед вступників за підсумками мільйону заяв.

Сьогодні 19 липня МОН назвало п’ятірку найпопулярніших спеціальностей за результатами подання мільйону заяв вступниками.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

апсвтЩо ти маєш знати про цей виш?

До вступу - лише найважливіше, тому що більше ти дізнаєшся вже в самому навчальному закладі, коли станеш його студентом.

Коротко, але інформативно - у таблиці нижче.

50 посилань для підготовки до ЗНО

Де можна почитати новини про ЗНО?  Інформацію про університети? Де підготуватись чи потестувати себе? Ми підібрали для вас 50 корисних посилань, посортованих за тематикою. Забирайте собі та користуйтесь!

Національний університет біоресурсів та природокористування України

кну імені в гетьманаЩо ти маєш знати про цей виш?

До вступу - лише найважливіше, тому що більше ти дізнаєшся вже в самому навчальному закладі, коли станеш його студентом.

Коротко, але інформативно - у таблиці нижче.Відео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(306) "{"as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","city":"Ashburn","country":"United States","countryCode":"US","isp":"Amazon.com, Inc.","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"org":"Amazon Technologies Inc.","query":"54.226.36.60","region":"VA","regionName":"Virginia","status":"success","timezone":"America/New_York","zip":"20149"}"
нагору