робота для студентів Студентом бути весело та цікаво, тому що з'являється така собі свобода і багато нових друзів, а також бажання мати свої гроші. Як їх заробляти?
 

Усього декілька місяців лишилося до того часу, як сьогоднішні школярі пересядуть зі шкільних класів до університетських аудиторій. Перед багатьма відразу постане питання пошуку підробітку, адже студентові прожити, як відомо, нелегко. Звісно, якщо ви вступите на денне відділення, знайти роботу буде непросто. Однак і в цій ситуації маєте шанси, адже на ринку праці спостерігається дефіцит спеціалістів по деяких напрямках. Тож багато солідних компаній готові взятися за “вирощування” цінних кадрів. Головне — тверезо оцінюйте свої можливості.

Не виключено, що доведеться погодитися на віддалену роботу, яка гірше оплачується, не приносить стабільного заробітку, однак дозволяє вирішити проблему навчання та професійного росту. Пам'ятайте — що ваша робота нині — вклад у “світле майбутнє”. Ви повинні отримати від роботодавця не тільки енну суму матеріальних благ, а в першу чергу досвід, який у подальшому стане набагато ціннішим здобутком.

Не “зациклюйтеся” на спеціальності, тонкощі якої ви зараз вивчаєте на лекціях та семінарах. Запитайте себе: що я можу дати роботодавцеві? Основою для кар'єри можуть стати ваші інтереси та захоплення. Наприклад, деякі студенти економічних вишів самостійно освоюють навички верстки та працюють у газетах або журналах.

Шукайте перспективні посади й компанії. Постарайтеся дізнатися, в яких компаніях можливий професійний ріст у вибраному вами напрямку. Наприклад, з модератора можна вирости до редактора сайту або ж піти у відділ продажів.

Як шукати роботу?

1. Сайти, присвячені пошуку роботи. Не треба нехтувати “банальною” розсилкою резюме. Про те, що ви навчаєтеся, варто зазначати відразу, щоб відгукувалися лише ті роботодавці, яким ваші умови підійдуть. Перевага студента перед досвідченим працівником — ентузіазм і мотивація. Саме це повинно бути ключовим у вашому листі.

2. Ярмарки вакансій, дні кар'єри. Оголошення про такі заходи ви можете знайти навіть у своєму виші на дошці оголошень. Не полінуйтеся, підіть. Деякі роботодавці пропонують стажування та подальше працевлаштування.

3. Рекрутингові агентства. Є ціла низка агентств, які спеціалізуються на роботі з молоддю та студентами. Перелік таких можна знайти в інтернеті.

4. Преса. Гортайте газети з оголошеннями: нерідко там можна знайти пропозиції тимчасового підробітку. Наприклад, промоутером. Якщо зарекомендуєте себе як відповідальний працівник, вам можуть запропонувати й іншу, більш стабільну роботу.

Як кажуть, хто шукає, той знаходить. Шукайте і знайдете)

Редактор: Ольга Мілінчук

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(302) "{"as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","city":"Ashburn","country":"United States","countryCode":"US","isp":"Amazon.com, Inc.","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"org":"AWS EC2 (us-east-1)","query":"34.204.175.38","region":"VA","regionName":"Virginia","status":"success","timezone":"America/New_York","zip":"20149"}"
нагору