топ менеджери Виникає відповідне запитання: де навчатися, щоб докрокувати до найвищих сходинок кар’єри?
 

Щоб знайти відповідь українське бізнес-видавництво опрацювало звіти більше 8500 компаній, надані Агентством з розвитку інфраструктури фондового ринку.

Що було предметом розгляду? 

Освіта керівників, голів та членів правління, наглядових рад та ревізійних комісій. Загальна їх кількість склала більше 12000 спеціалістів.

Що показали результати дослідження?

Найвищі шанси збудувати гарну кар’єру мають випускники київських, донецьких та харківських ВНЗ. Це практично половина всіх високих посад. Чому так? Логічно стверджувати, що саме в цих містах знаходиться найбільша кількість вузів, а також висока концентрація великих компаній.

Результати мають ось такий наочний вигляд:

рейтинг вузів

Втім, інші дослідження показують іншу картинку – диплом сьогодні має відносну важливість для 51% роботодавців, для них вирішальну роль грає досвід роботи, особисті якості, здобуті навички та вміння. З іншого боку, для отримання керівної посади, диплом про вищу освіту, а то і додаткові сертифікати вкрай необхідні. Тому тим, хто хоче докрокувати до найвищих кар’єрних поверхів, корисно взяти на замітку цю інфографіку. Для мотивації і для правильного вибору ВУЗу. Мова про випускників, звичайно.

Редактор: Ольга Мілінчук

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору