освіта І таке буває. Але це не страшно. Як кажуть, закриваються одні двері - відкриваються двоє нових.
 

Багато абітурієнтів, вступивши до вишу, з часом розчаровуються у своєму виборі, але залишати навчання все-таки не наважуються. Сьогодні можна і не чекати, поки пройде 5 років, аби отримати можливість знову вступити в інший навчальний заклад і опанувати новий фах. Вихід зі становища – паралельна освіта.

Спочатку визначимося: слід відрізняти поняття «паралельна освіта» та «друга вища освіта». Про другу йдеться, коли ви вже маєте на руках диплом і хочете вступити на навчання знову. Паралельна ж освіта – це чудова можливість додаткового навчання для студента старших курсів денної форми навчання. У цьому випадку другу вищу освіту студент отримує заочно, при цьому розпочинає вчитися уже не з першого курсу.

Що треба для отримання паралельної освіти?

Візьміть до уваги, що для паралельного навчання виділяється певна кількість місць, і може виникнути конкурс. Тому ще раз нагадайте собі, що треба добре навчатися, бо показником для відбору кандидатів є, як правило, середній бал атестата.

Звичайно, паралельна освіта – це стрес. Якщо вас зарахують, доведеться складати академічну різницю між навчальними планами двох спеціальностей. І це лише початок. Бо якщо в звичайного студента – дві сесії на рік, то у вас їх буде чотири. Хронічний брак часу і постійна втома можуть почати вас переслідувати.

Однак у паралельній освіті є свої переваги.

Редактор: Ольга Мілінчук

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(301) "{"status":"success","country":"United States","countryCode":"US","region":"VA","regionName":"Virginia","city":"Ashburn","zip":"20149","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"timezone":"America/New_York","isp":"Amazon.com, Inc.","org":"AWS EC2 (us-east-1)","as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","query":"35.173.57.84"}"
нагору