Корисно знати тим, хто прагне бути "універсальним" працівником, адже саме такі зараз найцінніші.
 

Сьогодні, в час високих технологій і жорсткої конкуренції кожна компанія прагне мати в штаті універсальних спеціалістів, які мають широкий спектр знань та умінь, здібні до гнучких рішень у тій чи іншій сфері. Причому перевага віддається більш досвідченим професіоналам, навіть якщо профіль їхньої попередньої діяльності не відповідає наявній вакансії.

Як бути тим, хто хоче змінити своє життя і набути нову, більш затребувану професію або ж підвищити кваліфікацію за вже наявним фахом. Невже знову вступати до інститутів-університетів? Вчитися все життя, звісно, добре. Але ж є різні обставини: витрачати 3-4 роки на нову освіту не дозволяє ні вік, ні потреби, ні необхідність працювати. А що ж тоді робити, якщо студентські роки – далеко позаду, а ваша робота вже зовсім вас не радує? Вихід – змінити фах, і нічого страшного в цьому немає. Просто треба знайти курси підвищення кваліфікації і отримати зовсім нову, але потрібну й актуальну спеціальність. При цьому ви не витратите значні кошти, бо курси набагато дешевші за другу вищу освіту.

Ваша нова професія може стати як доповненням першої, так і абсолютно новою спеціальністю.

Як правило, підвищення кваліфікації чи професійна перепідготовка проводиться на курсах тривалістю до 6-8 місяців. Пам’ятайте, що свідоцтво про професійну перепідготовку не є дипломом про середню чи вищу освіту. Але ж і вартість курсів не зрівняти з вартістю другої вищої.

Загалом, вартість професійного навчання може залежати від складності курсу.

Що таке хороші курси?

Хороші курси – це насамперед ті, які гарантують:

По-перше, якісне навчання. Тобто якщо набуті знання і навички достатньо повні, глибокі, системні, усвідомлені вами і міцно засвоєні.

По-друге, компетентність установи, яка пропонує курси та викладачів. Це значить, що організація має пропонувати слухачеві відповідну професійним вимогам навчальну програму, підкріплену актуальними методичними і дидактичними матеріалами. Викладачі мають використовувати сучасні навчальні технології, бути компетентними в предметі та в педагогічних підходах, правильно організовувати спілкування зі слухачами, контролювати рівень засвоєння матеріалу. Також викладачі мають бути культурними, з повагою ставитися до відвідувачів.

По-третє, на хороших курсах слухачі почуваються комфортно – як фізично, так і психологічно. Тому організація повинна пропонувати зручні умови навчання, гнучкий графік, дбати про позитивну мотивацію слухачів, тобто створювати сприятливу атмосферу.

Всі ці критерії ви повинні враховувати, перш ніж згодитися заплатити кошти за навчання.

Редактор: Ольга Мілінчук

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору