непрестижніпрофесії Кількість шкільних уроків попереду уже в десятки разів менша, ніж тих, що позаду? Тоді саме час вибирати свій напрямок – в яке русло спрямувати свої таланти та мрії. Вибирайте професію,однак зважайте на свіжі рейтинги.

 

Кадровий портал HeadHunter Україна у серпні 2013 року проводив опитування близько 1800 офісних працівників стосовно того, які професії слід вважати найпрестижнішими, а які найменш престижними в Україні.

  Читайте також: Топ-10 найпрестижніших професій в Україні

 

 

Результати не є несподіваними.

Які працівники вибирають непрестижні професії?

Варто зазначити, що непрестижність визначається не лише малооплачуваністю, але й важкими або ж специфічними умовами праці, а також соціальною незахищеністю. До переліку непрестижних професій потрапили водії та таксисти, саме так вважає кожен четвертий респондент). Непривабливими назвали також робітничі професії – токар, сантехнік, слюсар та інші. Трійку призерів завершують перукарі, продавці, офіціанти, кухарі та інші працівники сфери послуг.

До цього рейтингу потрапила і професія вчителя, зайнявши четверте місце у ньому – такі реалії сьогодення. Завершують топ-5 непопулярних професій військовослужбовці та міліціонери.

Які ще професії не оминула доля потрапити у цю непривабливу десятку: держслужбовець, менеджер з продажу, будівельник, фермер та науковий співробітник.

Ось і десятка непривабливих професій:

Є над чим задуматись, однак ці дані не варто брати за основу вибору професії, тому що працювати у «не своїй пісочниці» надзвичайно тяжко і навіть гроші та престиж часто неспроможні компенсувати цей дискомфорт.

Вдалого вам ВЛАСНОГО вибору!

 

Редактор: Ольга Мілінчук

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
Оновити



Відео



 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору