професіїмайбутньогоЄ професії, про появу яких десять років тому мало хто міг подумати...

 

Проте за оцінками експертів ці спеціальності мають практично 100% шансів на існування.

Деякі спеціальності через глобальний розвиток технологічного процесу, можуть стати неактуальними. Немає нічого страшного в тому, що той чи інший вид діяльності може зникнути через появу нових технологій, зазначають експерти. Адже на зміну старим професіям приходять нові, більш затребувані і цікаві. Давайте поглянемо на роботу майбутнього, на професії, які з'являться на ринку праці в найближчі десять-п'ятнадцять років. Втім, звичайно ніхто не може стовідсотково гарантувати їх появу.

  • Генетичний консультант

За допомогою генетичного коду можна буде робити надточну діагностику здоров'я, а також аналізувати не тільки живу людину, але й її нащадків. За оцінкою фахівців професія генетичного консультанта повинна з'явитися в найближче десятиліття, правда, дана спеціальність є вузькою і, як відзначають експерти, її затребуваність буде не надто високою.

Ймовірність виникнення: 95%

  • Молекулярний дієтолог

Популярність молекулярних дієтологів, так само як і генетичних консультантів, в 2020-их роках буде невелика. Однак цей фахівець у будь-якому випадку буде потрібен тим, кому небайдужий їх зовнішній вигляд і здоров'я. Такий дієтолог займатиметься розробкою індивідуальних схем харчування на основі молекулярного складу їжі і генетичних особливостей людини. Робота такого фахівця забезпечить ефективне складання програм харчування, з допомогою яких процес стабілізації ваги проходитиме значно швидше, ніж зараз.

Ймовірність виникнення: 80%

  • Мережевий лікар

Безумовно, здоров'я – це найважливіше, що ми маємо, але найчастіше візити в поліклініку забирають чимало часу, який і так на вагу золота. Хто не мріяв отримати консультацію лікаря, не виходячи з дому? Експерти обіцяють, що в перспективі найближчого десятиліття ця мрія стане реальністю: діагностувати захворювання, проводити їх профілактику можна буде в онлайн режимі.

Ймовірність виникнення: 95%

  • Правозахисник віртуальних систем

Протягом найближчих десяти років у віртуальному світі з'являться правозахисники, які будуть відповідати за формування нормативно-правової віртуальної системи. Крім того, представники цієї професії розроблять систему правового захисту людини та її власності, в тому числі віртуальної.

Ймовірність виникнення: 95%

  • Віртуальний адвокат

Поряд з онлайн лікарем і віртуальним правозахисником на ринку послуг незабаром з'явиться і віртуальний адвокат, який буде на відстані практикувати юридичний супровід, у тому числі, відповідно до законів тієї країни, в якій ведеться справа, незалежно від держави, де знаходиться сам адвокат.

Ймовірність виникнення: 95%

  • Консультант з питань формування сімейних цінностей

До 2020 року професія консультанта з питань формування сімейних цінностей повинна бути досить популярною і в деякому сенсі може замінити звичайного психолога. Спеціалісти вивчатимуть історію сім'ї, допомагають родичам виявити їх сильні і слабкі сторони, визначити спільні цілі і сформувати спільну справу.

Ймовірність виникнення: 80%

Можливо, серед майбутніх професій і ти знайдеш свою?

 

Редактор: Ольга Милинчук

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(309) "{"status":"success","country":"United States","countryCode":"US","region":"VA","regionName":"Virginia","city":"Ashburn","zip":"20149","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"timezone":"America/New_York","isp":"Amazon Technologies Inc.","org":"AWS EC2 (us-east-1)","as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","query":"3.238.72.122"}"
нагору