Корисні лінки для підготовки до ЗНО 2021
ресурси підготовки до ЗНО Радимо "прогулятись" корисними майданчиками, щоб гарно озброїтись та підготуватись до ЗНО.
 

Для ефективної підготовки до незалежного тестування необхідно володіти оновленою інформацією щодо проведення ЗНО в 2021 році. Офіційні джерела дозволять вам знайти повний обсяг інформації, необхідної для комплексної підготовки.

Як завалити ЗНО, якщо нічого не вчити або й вчити?

 зно

Нейрофізіологи можуть порадити дуже багато корисного. Адже вони розуміються на тому, як працює наш мозок, коли та як сприймає інформацію, а головне – що впливає на її засвоєння чи вивітрювання. 
Так ось, є поради, до яких критично важливо дослухатись, інакше витрачені години навчання все одно можуть піти у кошик нашої пам’яті.

Все про реєстрацію на ЗНО-2018

реєстрація на зно

23 січня на прес-конференції (запис) з питання реєстрації на ЗНО 2018 року директор УЦОЯО Вадим Карандій розповів про деталі цього процесу, а також основні його етапи.

8 порад першокурснику
Вітаємо всіх першокурсників із вступом!

 

Ось, вже розпочинається навчальний рік. А для першокурсників це ще й початок нового етапу життя – студентства.

Додайте Ваш ЗВО до спеціального розділу на порталі ЗНО КЛУБ

Бажаєте привернути увагу великої кількості абітурієнтів до свого вишу?

Це можливо, адже наша аудиторія - це випускники, абітурієнти, їх батьки та вчителі. Щомісяца наш портал переглядає більше 150 000 читачів. Відео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(302) "{"status":"success","country":"United States","countryCode":"US","region":"VA","regionName":"Virginia","city":"Ashburn","zip":"20149","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"timezone":"America/New_York","isp":"Amazon.com, Inc.","org":"AWS EC2 (us-east-1)","as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","query":"35.173.35.159"}"
нагору