Корисні лінки для підготовки до ЗНО 2021
ресурси підготовки до ЗНО Радимо "прогулятись" корисними майданчиками, щоб гарно озброїтись та підготуватись до ЗНО.
 

Для ефективної підготовки до незалежного тестування необхідно володіти оновленою інформацією щодо проведення ЗНО в 2021 році. Офіційні джерела дозволять вам знайти повний обсяг інформації, необхідної для комплексної підготовки.

Як завалити ЗНО, якщо нічого не вчити або й вчити?

 зно

Нейрофізіологи можуть порадити дуже багато корисного. Адже вони розуміються на тому, як працює наш мозок, коли та як сприймає інформацію, а головне – що впливає на її засвоєння чи вивітрювання. 
Так ось, є поради, до яких критично важливо дослухатись, інакше витрачені години навчання все одно можуть піти у кошик нашої пам’яті.

ЗНО і ДПА: для чого вони та в чому різниця?

zno dpaЗНО і ДПА - дві абревіатури, які щороку бентажать тисячі випускників та їх батьків. Придумали їх не для того, щоб полоскотати їм нерви і не для того, щоб заплутати що і для чого. Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) та державна підсумкова атестація (ДПА) створені з метою контролю якості та ефективності засвоєння учнями знань. Розберемо в чому різниця між зовнішнім незалежним оцінюванням і державною підсумковою атестацією.

13 порад, які допоможуть підготуватися до ЗНО

222ЗНО і підготовка до нього неабияк турбують майбутніх вступників.

Звісно можна щодня сидіти над купою підручників та писати талмуди конспектів до 2 ночі, а на ранок карати все на світі з думками нащо ж мені ця кара. Але для того, щоб марафон підготовки був трохи легшим, скористайся добіркою корисних порад.

Все про реєстрацію на ЗНО-2018

реєстрація на зно

23 січня на прес-конференції (запис) з питання реєстрації на ЗНО 2018 року директор УЦОЯО Вадим Карандій розповів про деталі цього процесу, а також основні його етапи.Відео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(308) "{"status":"success","country":"United States","countryCode":"US","region":"VA","regionName":"Virginia","city":"Ashburn","zip":"20149","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"timezone":"America/New_York","isp":"Amazon Technologies Inc.","org":"AWS EC2 (us-east-1)","as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","query":"3.85.80.239"}"
нагору