як здати ЗНО Буває й таке, що ЗНО складають без підготовки. Як?
 

Неймовірно цікаве запитання, чи не так? А що цікавіше – випускники його дуже часто ставлять пошуковикам, коли до ЗНО лишаються лічені дні. Очевидно, вони сподіваються, що світові всезнайки дадуть їм адресу, де можна знайти золоту пігулку, з’їсти її вночі перед тестуванням, обов’язково промовивши магічні слова, і ВУАЛЯ – у сертифікаті з’явиться прохідний бал, а то й значно вищий.

Хочете вірте, хочете ні, проте відсоток тих, хто практично не готується до ЗНО, а все одно йде складати, досить великий. І в цьому немає нічого дивного. Багато хто вважає: оскільки за відносно короткий період нереально повторити, тим паче довчити шкільний курс потрібних предметів, то навіщо взагалі цим перейматись. 

Умовно випускників можна поділити на три категорії:

  • Ті, хто дійсно цілеспрямовано та старанно готується до тестування
  • Ті, кому «по барабану» – як буде, так буде. Від життя треба брати по-максимуму.
  • Ті, які встигають скрізь, і гарно готуватися, і брати по-максимуму.

Третій категорії можна лише позаздрити. А щоб передати своє захоплення доведеться вдатись до складних пошуків, оскільки таких щасливчиків не так і багато.

Наразі ми ведемо мову про другу категорію  «барабанщиків», яких, без сумніву, є чимало. Як же вони складають ЗНО? (Якщо складають)

Ось варіанти:

1. Готують шпаргалки та розробляють механізми їх застосування. Погодьтеся, ризиковано, цікаво і без великих затрат часу, зусиль та засобів (якщо не мається на увазі розробка мікро-ґаджетів чи ще якихось технічних засобів). Втім, такий варіант уже по праву можна назвати підготовкою. Навіть шукаючи матеріали для шпаргалок, друкуючи чи зберігаючи їх, щось мимовільно запам’ятовується. Крім того, шпаргалки ще треба розуміти, знати де і що, інакше для чого тоді їх брати з собою. 

2. Не готують нічого і без хвилювання йдуть на тести. Їх рецепт: трохи логіки, везіння і якихось спогадів зі школи. Як би дивно це не звучало, але чимало з них набирають прохідний бал. Мабуть, тому, що вони не хвилюються. Як відомо, хвилювання – це найзапекліший ворог учасників ЗНО, особливо тих, хто досить ґрунтовно підготувався. Тому всім порада: вчіться опановувати себе, своє хвилювання. Повірте, точно врятуєте кілька балів.

3. Є одиниці, які певним чином знаходять поважну причину, чому не можуть складати у вказаний в розкладі ЗНО день, тоді їм дозволяють проходити тестування під час додаткової сесії ЗНО, приблизно через півмісяця-місяць після основної. Тим паче, подейкують, що завдання додаткової сесії легші, ніж основної.

Тому відповідь на запитання "Як скласти ЗНО, коли нічого не знаєш?" проста - йти, писати, вгадувати, але й думати. 

Так чи інакше, ми невтомно продовжуємо запрошувати випускників до лав першої категорії. Час завжди є, щоб гарненько попрацювати, не забуваючи про відпочинок, позитивні емоції, та відкинувши далеко той «барабан», який в університеті "на бюджеті" точно не допоможе.

Редактор: Ольга Мілінчук

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору