позитивна підготовка Давайте спробуємо розібратися, від чого залежить продуктивність праці та натхнення.
 

Ті, кому доводиться займатися розумовою та творчою працею, певно, помічають, що є дні, коли працювати легко, а є дні, коли зовсім немає бажання щось робити. І тоді замість продуктивної праці ви просто робите низку якихось незрозумілих дій.

Тож давайте спробуємо розібратися, від чого залежить продуктивність праці та натхнення.

Звісно, на ефективність нашої роботи впливає безліч факторів: здоров’я, тонус, самопочуття, харчування, режим дня. Почнемо з режиму дня. Звичний для людини режим – початок робочого дня вранці. Пам’ятаєте приказку «Хто рано встає, тому Бог дає». Зранку і справді робота робиться краще. По-перше, тут значну роль відіграє втома, яка накопичується до вечора. За день наш мозок може втомитися аж до головного болю. Тож якщо ви відклали важливі справи на післяобідній час, то навряд чи вони будуть зроблені ефективно і вчасно.

Ще один фактор – це натхнення. Звісно, не варто чекати на музу, а лише зміцнити свої життєві сили та сповнитися енергією. Якщо у вас вдосталь енергії, то й робота робиться простіше та швидше.

Творчість – індивідуальна річ, залежна від почуттів та емоцій. Тому те, що ви робите, по-перше, має вам подобатися. Бо в іншому разі про продуктивність праці не може бути й мови. По-друге, необхідно, щоб ваш життєвий тонус був на висоті. Цього можна досягти завдяки спорту, правильному харчуванню, споживанню достатньої кількості води. Не засмічуйте свій організм шкідливою їжею.

Урізноманітнюйте свій відпочинок, побільше гуляйте на свіжому повітрі, тоді й працюватися буде набагато краще.

Редактор: Ольга Мілінчук

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(301) "{"status":"success","country":"United States","countryCode":"US","region":"VA","regionName":"Virginia","city":"Ashburn","zip":"20149","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"timezone":"America/New_York","isp":"Amazon.com, Inc.","org":"AWS EC2 (us-east-1)","as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","query":"18.206.12.79"}"
нагору