вечірнє навчання Альтернатива для витривалих і активних.
 

Вечірнє навчання – це щось середнє між очною і заочною формою отримання освіти. Воно передбачає заняття щонайменше тричі на тиждень. Саме тому на вечірню форму освіти передбачена більша тривалість навчального процесу. Наприклад, студенти денної форми вчаться 4-5 років (залежно від спеціальності чи напрямку навчання), а під час вечірньої строк навчання може збільшитися до року на тому ж самому факультеті. Безумовно, вчитися складніше, якщо протягом дня вам доводиться працювати, а потім ще 2-3 години слухати лекції.

Але плюсів у вечірнього навчання немало. Почнемо з насущного питання – коштів. Вартість навчання на вечірній програмі, як правило, значно нижча, ніж на очній. А якщо з очним навчанням щось не вийшло, то завжди можна встигнути перекинути документи на вечірню форму. Крім того, багато вишів практикують переведення з вечірньої форми навчання на денну (звісно, при хорошій успішності студента).

На вечірнє навчання вступають з різних причин. Частіше всього – людина працює, утримує себе сама, батькам не вистачає грошей на навчання студента. Інколи буває так, що людина знайшла роботу і не хоче її кидати, але треба підвищувати свій рівень освіти. Тут на допомогу приходить вечірня форма навчання.

Колись до вечірників було дещо інше ставлення, ніж до студентів очного відділення. Побутувала думка, що тут навчаються ті, хто не зміг навчатися на денному. Але зараз картина зовсім інша, і багато з тих, хто успішно вступив на денне навчання, приймають рішення перевестися на вечірнє саме через труднощі з фінансами. І хто буде сперечатися з тим, що стипендія – це, звісно, деякий бонус, але прожити на неї неможливо.

До речі, вечірники навіть пишаються тим, що вони вже заробляють і роблять кар’єру. Адже ті, хто вчиться на очному відділенні, через кілька років тільки візьмуться за пошуки роботи, і не факт, що вони будуть вдалими. А студенти вечірнього відділення в той же самий час будуть мати за плечима солідний досвід і таку саму освіту.

Студенти вечірнього відділення, до речі, завжди відрізнялися підвищеною цілеспрямованістю. Вони прагнуть отримати знання і навички, яких не вистачає їм на роботі, і навчаються не просто щоб отримати диплом.

Постає також питання про якість навчання. Кажуть, що на денному відділенні навчають краще. Але якщо спробувати розібратися в цьому питанні, то ми дійдемо висновку, що вечірнє відділення – це ті самі лекції й семінари, і тут даються такі ж знання, як і на денному.

До того ж, візьміть до уваги, що при поєднанні роботи й навчання студент має можливість застосовувати теоретичні знання, отримані у виші, на практику вже відразу. А це, погодьтеся, допомагає краще засвоїти навчальний матеріал.

Редактор: Ольга Мілінчук

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(301) "{"status":"success","country":"United States","countryCode":"US","region":"VA","regionName":"Virginia","city":"Ashburn","zip":"20149","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"timezone":"America/New_York","isp":"Amazon.com, Inc.","org":"AWS EC2 (us-east-1)","as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","query":"18.206.12.79"}"
нагору