день ЗНОБудьте готовими до дня складання ЗНО!

 

Абітурієнти минулих років по-різному розповідають про день незалежного тестування: одні вас можуть налякати серйозністю, інші навпаки скажуть, що не треба ні про що хвилюватися – все пройде! Хвилюватися дійсно не потрібне, проте все ж таки необхідно знати сценарій дня ЗНО для того, щоб менше хвилюватись.

1. Приходьте до пункту тестування заздалегідь. Ви можете зайти до пункту проходження ЗНО тільки тоді, коли вас запросять. Саме тестування розпочинається о 11 год. Але до пунктів тестування пускають до 10:50. Якщо ви запізнитеся хоча б на хвилину, вам вже не дозволять складати зовнішнє оцінювання. Якщо прийшли раніше, нічого страшного. Познайомтеся з іншими учасниками, поспілкуйтесь з тим, з ким приїхали чи прийшли. Стояти та мовчати - не кращий варіант. Тоді хвилювання буде більшим. 

2. На вході до пункту тестування ви зустрінетеся з черговими. Їм ви повинні показати вашу перепустку, тобто запрошення від УЦОЯО, та документ, який засвідчує особу – паспорт або свідоцтво про народження з довідкою зі школи. Другий варіант підходить тільки тим учасникам, які дійсно з поважних причин не мають паспорта на момент складання ЗНО.

3. Підійдіть у вестибюлі до інформаційного стенду. Знайдіть на ньому своє прізвище, ім’я та по-батькові. Поруч буде вказано аудиторію. Запам’ятайте номер, адже там ви будете складати ЗНО.

4. Біля аудиторії побачите на дверях перелік учнів, які складають зовнішнє оцінювання в ній. Біля вашого прізвища має бути номер столу. Обов’язково запам’ятайте його та сідайте тільки за нього! Це буде перевірятися.

5. Перед входом в аудиторію вам ще раз прийдеться ідентифікувати свою особу. Покажіть інструктору ті ж самі документи, які ви показували при вході до будівлі.

6. В аудиторії ви побачите стіл, на якому маєте залишити ВСІ особисті речі. Особливо зверніть увагу на електронні пристрої. Якщо ви їх взяли до пункту проходження тестування, вимкніть їх (повністю, а не просто поставте на тихий режим) та залиште на столі. Інакше це неминуче призведе до проблем! З собою можна мати лише кілька ручок з пастою чорного кольору, а також прозору пляшку з водою без етикетки. В окремих випадках дозволяють лікарські засоби, які можуть бути необхідні, але про це має бути завчасно попереджений медичний працівник у пункті тестування.

7. Сідайте за стіл з тим номером, який був написаний біля вашого прізвища на дверях аудиторії. Ні в якому разі не погоджуйтеся на прохання знайомих помінятися місцями. Тоді ваша робота не буде ідентифікована, а результати не будуть зараховані.

8. Запам’ятайте всі правила інструктажу та обов’язково дотримуйтеся їх.

зно

9. Перед початком тестування старший інструктор відкриє пакет із завданнями. Якщо ви маєте сумніви щодо цілісності пакета, повідомте про це інструктора. 

10. Всім учасникам з пакету роздадуть порожні бланки відповідей. На кожному з бланків має з’явитися наліпка з зашифрованим штрих-кодом, яку вам наклеїть інструктор ЗНО. Зауважте, що наліпка має бути наклеєною горизонтально у відповідному місці з зазначенням номеру вашого столу.

11. Після проведеного інструктажу з заповнення бланків відповідей на зворотній сторінці бланка А вам необхідно зафіксувати свою ознайомленість із правилами та поставити свій підпис. Ви маєте використовувати гелеву або кулькову ручку чорного(!) кольору.

12. У бланку відповідей зазначте номери свого тестового зошита, свого столу та номери на наліпках, використовуючи знак «Х». Не пишіть жодної цифри!

13. Виодити з аудиторії можна, але лише залишивши у інструктора свою роботу. Зверніть увагу! З будівлі пункту тестування виходити не можна протягом усього часу складання ЗНО! 

14. Правильно розрахуйте час, відведений вам для конкретного тестування. Внесіть відповіді до бланків А та Б. 

15. У кінці відведеного часу має залишатись не менше трьох учасників в аудиторії. Тобто якщо ви здали свою роботу, до завершення часу ще півгодини, наприклад, але вас не більше трьох в аудиторії, нікого не випустять. Потрібно буде чекати до кінця, щоб інструктори вклали в окремий конверт бланки з відповідями та у присутності не менше трьох учасників заклеїли його. 

Бажаємо успіхів та впевненості! Все буде добре :)

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
Оновити



Відео



 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору