онлайн підготовка до ЗНО  Ти все можеш)
 

Готуєшся вдома, час від часу виконуючи онлайн тести? Це ще не означає, що ти готуєшся онлайн. Насправді існують спеціально розроблені ресурси, в яких не лише систематизована теорія, а й тонни практики з системою оцінки та контролю за успішністю. Ось таку можна справедливо назвати онлайн підготовкою до ЗНО.

Дозволь познайомити тебе з однією з таких. Це цілковито нова онлайн платформа.

Що це за платформа?

Такої ти ще не бачив. Базується вона на підході компанії Khan Academy, відомому у 50 країнах світу. Це онлайн система, яка здатна аналізувати кожен крок та будувати персональний план підготовки, сформований на основі сильних та слабких сторін учасника. Кожна окрема тема розбита на мікровміння та навички. Підхід від простого до складного скасовано, натомість все навчання розділене на «шматочки» тем та навички, які послідовно вивчаються, тренуються та оцінюються. Пройшов? Отримай заслужену відзнаку.

Ніщо не лишиться не поміченим. Твої досягнення або промахи – всі як на долоні. Суттєвою відмінністю цієї онлайн підготовки від інших є система заохочень у вигляді нових аватарок, бейджиків, відзнак. А на основі загальних результатів програма визначає найсильнішого – хто найшвидше справляється, хто найправильніше і т.д. Це стимул працювати систематично та, головне, старатись, покращувати свої успіхи.

Окрім практичних завдань, звичайно знайдуться й повні тести. Як без них! Але лише після оволодіння потрібними навичками, їх повторення та закріплення. Все продумано та зроблено для якісної підготовки.

Підсумуємо з картинками:

1. Персональна підготовка, власний профіль, де можна рухатись між темами та підтемами.

онлайн підготовка до ЗНО

 

2. Результат досягається завдяки системі аналізу.

онлайн підготовка до ЗНО

 

3. Сучасний формат, різні типи завдань – маневруй як хочеш.

онлайн підготовка до ЗНО

онлайн підготовка до ЗНО

 

4. Набір заохочень приємно потішить.

онлайн підготовка до ЗНО

 

5. Система сама проаналізує твої успіхи та побудує для тебе персональний план подальшої підготовки.

онлайн підготовка до ЗНО

І все це вдома або там, де тобі зручно, за допомогою улюблених пристроїв: комп’ютера, смартфона чи IPad. 

Спробуй!

P.S. Сподобалось, не сподобалось - пиши у коментарях.

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(308) "{"status":"success","country":"United States","countryCode":"US","region":"VA","regionName":"Virginia","city":"Ashburn","zip":"20149","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"timezone":"America/New_York","isp":"Amazon Technologies Inc.","org":"AWS EC2 (us-east-1)","as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","query":"3.85.80.239"}"
нагору